« Mar 1:5 Ewangelia Marka 1:6 Mar 1:7 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A był Johan obleczony sierścią wielbłądową, i pas skórzany około biódr jego, a jadał akrydy i miód leśny.
2.WUJEK.1923A Jan odziany był sierścią wielbłądową i pasem skórzanym około biódr swoich, a jadał szarańcze i miód leśny.
3.RAKOW.NTA był Jan przyodziany włosami wielbłądowymi i pasem skórzanym około biódr swych; a jadał szarańczę i miód polny.
4.GDAŃSKA.1881Ale Jan przyodziany był sierścią wielbłądową, a pas skórzany był około biódr jego, a jadał szarańczę i miód leśny.
5.GDAŃSKA.2017Jan ubierał się w sierść wielbłądzią i miał skórzany pas wokół swoich bioder, a jadał szarańczę i miód leśny.
6.SZCZEPAŃSKIA nosił <ów> Jan odzienie z sierści wielbłądziej i pas skórzany na biodrach swych; a jadał szarańczę i polny miód.
7.MARIAWICIA Jan był odziany sierścią wielbłądzią i pasem skórzanym około biódr swoich, i jadał szarańcze i miód leśny.
8.GRZYM1936A Jan nosił na sobie ubranie z sierści wielbłądziej i pas skórzany na biodrach; szarańcze i miód leśny jadał. A tak nauczał:
9.DĄBR.WUL.1973A Jan miał na sobie odzienie z sierści wielbłądziej i pas skórzany na biodrach swoich, a jadał szarańcze i leśny miód. I nauczał mówiąc:
10.DĄBR.GR.1961A Jan miał na sobie odzienie z sierści wielbłądziej i pas skórzany na biodrach, a jadał szarańcze i leśny miód. I nauczał mówiąc:
11.TYSIĄCL.WYD5Jan nosił odzienie z sierści wielbłądziej i pas skórzany około bioder, a żywił się szarańczą i miodem leśnym.
12.BRYTYJKAA Jan miał na sobie odzienie z sierści wielbłądziej i pas skórzany wokół bioder swoich, i jadał szarańczę i miód leśny,
13.POZNAŃSKAA Jan miał odzienie z sierści wielbłądziej i skórzany pas na biodrach; żywił się szarańczą i leśnym miodem.
14.WARSZ.PRASKAA Jan nosił odzienie z sierści wielbłądziej i pas skórzany na biodrach, jadał zaś szarańczę i miód leśny.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zaś Jan był przyodziany wielbłądzią sierścią oraz skórzanym pasem wokół swoich bioder, a jadał szarańczę i leśny miód.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITSam Jan nosił na sobie ubranie z wielbłądziej wełny, skórzany pas wokół bioder, a żywił się szarańczą i miodem dzikich pszczół.
17.TOR.PRZ.A Jan przyodziany był w sierść wielbłąda, a wokół swoich bioder miał skórzany pas, i jadał szarańczę i polny miód,