« Mar 11:24 Ewangelia Marka 11:25 Mar 11:26 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A gdy staniecie modlić się odpuśćcie jeśli co przeciw komu macie, aby i ojciec wasz który wniebiesiech odpuścił wam upadki wasze.
2.WUJEK.1923A gdy staniecie na modlitwę, odpuścicie, jeźli co przeciw komu macie, aby i Ojciec wasz, który jest w niebiesiech, odpuścił wam grzechy wasze.
3.RAKOW.NTA gdy sstaniecie modląc się, odpuśćcie jeśli macie co przeciw komu; aby i on Ociec wasz który jest na niebiesiech odpuścił wam upadki wasze.
4.GDAŃSKA.1881A gdy stoicie modląc się, odpuśćcież, jeźli co przeciw komu macie, aby i Ojciec wasz, który jest w niebiesiech, odpuścił wam upadki wasze.
5.GDAŃSKA.2017A gdy stoicie, modląc się, przebaczcie, jeśli macie coś przeciwko komuś, aby i wasz Ojciec, który jest w niebie, przebaczył wam wasze przewinienia.
6.SZCZEPAŃSKIA gdy stoicie na modlitwie, odpuszczajcie, jeśli co przeciw komu macie, by i Ojciec wasz, który jest w niebiesiech, odpuścił wam grzechy wasze;
7.MARIAWICIA gdy staniecie na modlitwę, odpuśćcie, jeśli co macie przeciwko komu, aby i Ojciec wasz, Który jest w Niebiesiech, odpuścił wam grzechy wasze.
8.GRZYM1936A gdy staniecie do modlitwy, jeśli macie coś przeciw komu, przebaczcie, aby i ojciec wasz niebieski przebaczył wam winy wasze.
9.DĄBR.WUL.1973I gdy staniecie do modlitwy, odpuśćcież, jeśli co przeciw komu macie, aby i Ojciec wasz, który jest w niebiesiech, odpuścił wam grzechy wasze.
10.DĄBR.GR.1961I gdy stajecie do modlitwy, odpuśćcie, jeśli co przeciw komu macie, aby i Ojciec wasz, który jest w niebiesiech, odpuścił wam winy wasze.
11.TYSIĄCL.WYD5A kiedy stajecie do modlitwy, przebaczcie, jeśli macie coś przeciw komuś, aby także Ojciec wasz, który jest w niebie, przebaczył wam wykroczenia wasze.
12.BRYTYJKAA gdy stoicie i zanosicie modlitwy, odpuszczajcie, jeśli macie coś przeciwko komu, aby i Ojciec wasz, który jest w niebie, odpuścił wam wasze przewinienia.
13.POZNAŃSKAA kiedy zabieracie się do modlitwy, a macie coś przeciwko komuś, przebaczcie mu, aby i Ojciec wasz w niebie przebaczył wam wasze winy.
14.WARSZ.PRASKAA gdy zamierzacie się modlić, przebaczcie sobie, jeśli ktoś ma coś przeciw komuś, ażeby i Ojciec, który jest w niebie, przebaczył wam wasze grzechy.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Także kiedy stoicie, modląc się odpuszczajcie, jeśli coś macie przeciw komuś; aby i wasz Ojciec w niebiosach odpuścił wam wasze fałszywe kroki.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITA gdy stoicie i modlicie się, przebaczajcie, jeśli macie coś przeciwko komuś, aby i wasz Ojciec, który jest w niebie, przebaczył wam wasze wykroczenia.
17.TOR.PRZ.2023A gdy stoicie modląc się, przebaczajcie, jeśli macie coś przeciwko komuś, aby i Ojciec wasz w niebiosach przebaczył wam wasze występki.