« Mar 12:33 Ewangelia Marka 12:34 Mar 12:35 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A widząc Jezus iż rostropnie odpowiedział, rzekł mu: niedaleko jesteś od królestwa Bożego. I nieśmał go żaden dalej pytać.
2.WUJEK.1923A widząc Jezus, iż roztropnie odpowiedział, rzekł mu: Nie dalekoś jest od królestwa Bożego. I nie śmiał go już żaden pytać.
3.RAKOW.NTA Jezus ujźrzawszy iż rostropnie odpowiedział, rzekł mu: Nie daleko jesteś od onego Królestwa Bożego; i żaden nie śmiał więcej go pytać.
4.GDAŃSKA.1881A widząc Jezus, że on mądrze odpowiedział, rzekł mu: Niedalekoś jest od królestwa Bożego. I nie śmiał go nikt dalej pytać.
5.GDAŃSKA.2017A Jezus, widząc, że mądrze odpowiedział, rzekł do niego: Niedaleko jesteś od królestwa Bożego. I nikt nie śmiał go więcej pytać.
6.SZCZEPAŃSKIJezus zaś widząc, że rozumnie odpowiedział, rzekł doń: Nie jesteś daleki od królestwa Bożego. I nikt już <więcej> nie śmiał Go pytać.
7.GRZYM1936Widząc Jezus, że rozsądnie odpowiedział, rzekł mu: Nie jesteś daleko od królestwa Bożego. I nikt nie śmiał pytać go więcej.
8.DĄBR.WUL.1973Jezus zaś widząc, że rozumnie odpowiedział, rzekł mu: Niedalekoś jest od Królestwa Bożego. A nikt go już więcej nie śmiał pytać.
9.DĄBR.GR.1961Jezus zaś widząc, że rozumnie odpowiedział, rzekł mu: Jesteś bliski Królestwa Bożego. A nikt go już więcej nie śmiał pytać.
10.TYSIĄCL.WYD5Jezus, widząc, że rozumnie odpowiedział, rzekł do niego: Niedaleko jesteś od królestwa Bożego. I nikt już nie odważył się Go więcej pytać.
11.BRYTYJKAA Jezus, widząc, że on rozsądnie odpowiedział, rzekł mu: Niedaleki jesteś od Królestwa Bożego. I nikt nie śmiał go już więcej pytać.
12.POZNAŃSKAA Jezus zobaczywszy, że rozsądnie odpowiedział, rzekł mu: - Niedaleko jesteś od królestwa Bożego. I nikt już więcej nie miał odwagi zadawać Mu pytań.
13.WARSZ.PRASKAWidząc tedy Jezus, że rozsądnie odpowiedział, rzekł do niego: Jesteś niedaleko od królestwa Bożego. I nikt już nie miał odwagi zadawać Mu pytań.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A Jezus widząc go, że mądrze odpowiedział, rzekł mu: Nie daleko jesteś od Królestwa Boga. I nikt już nie odważył się go pytać.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITA Jezus, widząc mądrość w słowach tego człowieka, powiedział mu: Niedaleko jesteś od Królestwa Bożego. I nikt już więcej nie miał odwagi Go pytać.
16.TOR.NOWE.PRZ.A Jezus widząc, że on mądrze odpowiedział, powiedział do niego: Niedaleko jesteś od Królestwa Bożego. I nikt nie ośmielał się Go już więcej pytać.