« Mar 14:36 Ewangelia Marka 14:37 Mar 14:38 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574I przyszedł i nalazł je śpiące, i rzekł Piotrowi: Symonie śpisz? Nie mogłeś jednę godzinę czuć?
2.WUJEK.1923I przyszedł i znalazł je śpiące, i rzekł Piotrowi: Symonie, śpisz? nie mógłżeś czuć jednéj godziny?
3.RAKOW.NTI przychodzi, i najduje je śpiące; i mówi Piotrowi: Symonie śpisz? Nie mógłżeś czuć jednej godziny?
4.GDAŃSKA.1881Tedy przyszedł, i znalazł je śpiące, i rzekł Piotrowi: Szymonie, śpisz? nie mogłeś czuć jednej godziny?
5.GDAŃSKA.2017Potem przyszedł i zastał ich śpiących. I powiedział do Piotra: Szymonie, śpisz? Nie mogłeś czuwać jednej godziny?
6.SZCZEPAŃSKII przychodzi i znajduje ich śpiących. Mówi zatem do Piotra: Szymonie, śpisz? jednej godziny nie mogłeś czuwać?
7.GRZYM1936Poczem wrócił do swoich i zastał ich we śnie. I mówi do Piotra: Szymonie, śpisz? Nawet godziny nie mogłeś czuwać ze mną?
8.DĄBR.WUL.1973I przyszedł, i zastał ich śpiących. I rzekł do Piotra: Szymonie, śpisz? Nie mogłeś czuwać jednej godziny?
9.DĄBR.GR.1961I przychodzi, i zastaje ich śpiących. Mówi więc do Piotra: Szymonie, śpisz? Nie mogłeś czuwać jednej godziny?
10.TYSIĄCL.WYD5Potem wrócił i zastał ich śpiących. Rzekł do Piotra: Szymonie, śpisz? Jednej godziny nie mogłeś czuwać?
11.BRYTYJKAI przyszedł, i zastał ich śpiących, i rzekł do Piotra: Szymonie, śpisz? Nie mogłeś czuwać jednej godziny?
12.POZNAŃSKAI przychodzi, i zastaje ich śpiących. I mówi do Piotra: - Szymonie, śpisz? Nie mogłeś czuwać przez jedną godzinę?
13.WARSZ.PRASKAA gdy wrócił, znalazł ich we śnie pogrążonych. Powiedział tedy do Piotra: Szymonie, ty śpisz? Nie mogłeś czuwać przez jedną godzinę?
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.I przychodzi oraz znajduje ich śpiących; zatem mówi Piotrowi: Szymonie, śpisz? Nie miałeś siły czuwać jedną godzinę?
15.EIB.BIBLIA.2016.LITPotem przyszedł i zobaczył, że śpią. Szymonie, śpisz? - zapytał Piotra. - Nie mogłeś czuwać jednej godziny?
16.TOR.NOWE.PRZ.A gdy przyszedł i znalazł ich śpiących, powiedział Piotrowi: Szymonie, śpisz? Nie miałeś siły czuwać jednej godziny?