« Mar 15:38 Ewangelia Marka 15:39 Mar 15:40 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A ujrzawszy setnik, który stał naprzeciw, iż tak wołając wypuścił ducha, rzekł, prawdziwie człowiek ten syn Boży był.
2.WUJEK.1923A widząc rotmistrz, który stał przeciwko, iż tak wołając skonał, rzekł: Prawdziwie człowiek ten był Synem Bożym.
3.RAKOW.NTA ujźrzawszy Setnik który stał przeciwko niemu, iż tak krzyknąwszy wytchnął, rzekł: Prawdziwie człowiek ten synem był Bożym.
4.GDAŃSKA.1881Tedy widząc setnik, który stał przeciwko niemu, iż tak wołając oddał ducha, rzekł: Prawdziwie człowiek ten był Synem Bożym.
5.GDAŃSKA.2017A setnik, który stał naprzeciw, widząc, że tak wołając, oddał ducha, powiedział: Ten człowiek prawdziwie był Synem Bożym.
6.SZCZEPAŃSKISetnik też, który stał naprzeciwko <Niego>, gdy ujrzał, że tak {wołając} skonał, rzekł: Istotnie, ten człowiek był Synem Bożym!
7.MARIAWICIA widząc setnik, który stał naprzeciwko Niego, że tak wołając oddał ducha, rzekł: Prawdziwie ten człowiek był Synem Bożym.
8.GRZYM1936A setnik, który stał naprzeciwko, widząc, iż tak wołając skonał, zawołał: Prawdziwie człowiek ten był synem Bożym.
9.DĄBR.WUL.1973A setnik, który stał naprzeciw, widząc, że ten tak wołając skonał, rzekł: Prawdziwie, człowiek ten był Synem Bożym.
10.DĄBR.GR.1961A setnik, który stał naprzeciw, ujrzawszy, że tak oddał ducha, rzekł: Niezawodnie, człowiek ten był Synem Bożym.
11.TYSIĄCL.WYD5Setnik zaś, który stał naprzeciw Niego, widząc, że w ten sposób wyzionął ducha, rzekł: Istotnie, ten człowiek był Synem Bożym.
12.BRYTYJKAA widząc to setnik, który stał naprzeciwko niego, że tak oddał ducha, rzekł: Zaprawdę, ten człowiek był Synem Bożym.
13.POZNAŃSKAA stojący naprzeciw Niego setnik, kiedy zobaczył, że tak wyzionął ducha, powiedział: - Ten człowiek był naprawdę Synem Bożym.
14.WARSZ.PRASKAA setnik, który stał naprzeciw, widząc, że tak skonał, rzekł: Ten Człowiek był naprawdę Synem Bożym.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zaś setnik, stojący naprzeciwko niego, słysząc, że to wykrzyknął i oddał ducha, powiedział: Prawdziwie ten człowiek był Synem Boga.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITA setnik, który stał naprzeciw Niego, gdy zobaczył, w jaki sposób Jezus umarł, stwierdził: Ten człowiek naprawdę był Synem Boga.
17.TOR.PRZ.2023A setnik, który stał naprzeciwko Niego, widząc, że w ten sposób wołając oddał ducha, powiedział: Prawdziwie ten człowiek był Synem Boga.