« Mar 16:17 Ewangelia Marka 16:18 Mar 16:19 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Węże będą brać, i choćby co śmiertelnego pili nie zaskodzi im, na niemocne ręce kłaść będą, a zdrowi będą.
2.WUJEK.1923Węże będą brać, i choćby co śmiertelnego pili, szkodzić im nie będzie: na niemocne ręce będą kłaść, a dobrze się mieć będą.
3.RAKOW.NTWęże będą brać, i choćby śmiertelnego co pili, nie zaszkodzi im; na niemocne ręce położą, i dobrze się mieć będą.
4.GDAŃSKA.1881Węże brać będą, a choćby co śmiertelnego pili, nie zaszkodzi im; na niemocne ręce kłaść będą, a dobrze się mieć będą.
5.GDAŃSKA.2017Będą brać węże, a choćby wypili coś śmiercionośnego, nie zaszkodzi im; na chorych będą kłaść ręce, a ci odzyskają zdrowie.
6.SZCZEPAŃSKIwęże <do rąk> będą brali, a gdyby nawet truciznę wypili, <napewno> nie zaszkodzi im; na chorych ręce kłaść będą, a dobrze będą się mieli}.
7.GRZYM1936węże będą brać w ręce a, choćby się i trucizny napili, nie zaszkodzi im; na chorych ręce kłaść będą i zdrowie im przywracać.
8.DĄBR.WUL.1973węże będą brać i choćby coś trującego pili, szkodzić im nie będzie; na chorych ręce kłaść będą, a wyzdrowieją.
9.DĄBR.GR.1961węże będą brać, i choćby coś trującego pili, szkodzić im nie będzie; na chorych ręce kłaść będą, a wyzdrowieją.
10.TYSIĄCL.WYD5węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą, a ci odzyskają zdrowie.
11.BRYTYJKAWęże brać będą, a choćby coś trującego wypili, nie zaszkodzi im. Na chorych ręce kłaść będą, a ci wyzdrowieją.
12.POZNAŃSKAi będą brać węże w ręce, a choćby wypili coś trującego, nie zaszkodzi im. Na chorych będą kłaść ręce, a oni powrócą do zdrowia.
13.WARSZ.PRASKAbrać będą do rąk węże, a jeśliby nawet jakąś truciznę wypili, nic im nie zaszkodzi; będą wkładać ręce na chorych, a ci poczują się dobrze.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.będą brać węże, nadto im nie zaszkodzi, choćby coś trującego wypili; będą nakładać ręce na chorych i będą się dobrze mieli.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITw swoje ręce brać będą węże, a gdyby nawet coś trującego wypili, na pewno im nie zaszkodzi; na chorych będą kłaść ręce, a ci wyzdrowieją.
16.TOR.NOWE.PRZ.Będą podnosić węże, a choćby wypili coś trującego, nie zaszkodzi im; na chorych będą nakładali ręce, a ci będą mieli się dobrze.