« Mar 16:4 Ewangelia Marka 16:5 Mar 16:6 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574I wszedszy do grobu ujrzały młodzieńca siedzącego po prawicy, ubranego w szatę białą, i lękły się.
2.WUJEK.1923A wszedłszy w grób, ujrzały młodzieńca siedzącego po prawéj stronie, ubranego w szatę białą; i zdumiały się.
3.RAKOW.NTA wszedszy w grób, ujźrzały młodzieńca siedzącego po prawej stronie, przyodzianego w długą szatę białą; i zdumiały się.
4.GDAŃSKA.1881I wszedłszy w grób, ujrzały młodzieńca, siedzącego na prawicy, odzianego szatą białą; i ulękły się,
5.GDAŃSKA.2017Gdy weszły do grobowca, ujrzały młodzieńca siedzącego po prawej stronie, ubranego w białą szatę, i przestraszyły się.
6.SZCZEPAŃSKIWeszły tedy do grobu i po prawej stronie ujrzały młodzieńca siedzącego, odzianego w białą szatę, i zdumiały się.
7.MARIAWICII wszedłszy do grobu, ujrzały młodzieńca siedzącego po prawej stronie, odzianego w szatę białą. I zdumiały się.
8.GRZYM1936Weszły do grobu i spostrzegły młodzieńca siedzącego po prawej stronie a ubranego w białą szatę, tak iż przeraziły się.
9.DĄBR.WUL.1973A wszedłszy do grobowca ujrzały młodzieńca siedzącego po prawej stronie, ubranego w szatę białą, i zdumiały się.
10.DĄBR.GR.1961A wszedłszy do grobowca, ujrzały młodzieńca siedzącego po prawej stronie, ubranego w szatę białą, i zdumiały się.
11.TYSIĄCL.WYD5Weszły więc do grobu i ujrzały młodzieńca, siedzącego po prawej stronie, ubranego w białą szatę; i bardzo się przestraszyły.
12.BRYTYJKAA gdy weszły do grobu, ujrzały młodzieńca siedzącego po prawej stronie, odzianego w białą szatę i zdumiały się bardzo.
13.POZNAŃSKAKiedy weszły do grobu, zobaczyły młodzieńca, siedzącego po prawej stronie i odzianego w białą szatę. I strach je ogarnął.
14.WARSZ.PRASKAA gdy weszły do grobowca i zobaczyły młodzieńca siedzącego z prawej strony w białej szacie, osłupiały z przerażenia.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A kiedy weszły do grobowca, zobaczyły młodzieńca siedzącego z prawej strony, odzianego białą szatą i się wystraszyły.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITWeszły zatem do środka, a tam zobaczyły siedzącego po prawej stronie i ubranego w białą szatę młodzieńca. Ogarnęło je wielkie zdumienie.
17.TOR.PRZ.A gdy weszły do grobowca, ujrzały młodzieńca, siedzącego po prawej stronie, ubranego w długą, białą szatę; i zlękły się.