« Mar 8:16 Ewangelia Marka 8:17 Mar 8:18 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A znając Jezus, rzekł im: Co rozmawiacie że chlebów nie macie? jeszczeli zakamiałe serca wasze macie?
2.WUJEK.1923Co poznawszy rzekł im Jezus: Cóż myślicie, że chleba nie macie? jeszczeż nie baczycie ani rozumiecie? jeszczeż macie serce wasze zaślepione?
3.RAKOW.NTA poznawszy Jezus, mówi im: Cóż rozmyślacie iż chlebów nie macie? jeszczeż nie baczycie, ani rozumiecie? jeszczeż strętwione macie serce wasze?
4.GDAŃSKA.1881Co poznawszy Jezus, rzekł im: O czemże rozmawiacie, iż nie macie chleba? Jeszczeż nie baczycie i nie zrozumiewacie? Jeszczeż macie serce swoje zdrętwiałe?
5.GDAŃSKA.2017Jezus, poznawszy to, powiedział do nich: Czemu rozmawiacie o tym, że nie macie chleba? Jeszcze nie pojmujecie i nie rozumiecie? Jeszcze wasze serce jest odrętwiałe?
6.SZCZEPAŃSKI{Ale Jezus} świadom [tego] rzecze im: Czemu rozprawiacie, że nie macie chlebów? Jeszczeć nie rozumiecie, ani nie pojmujecie? Czy {jeszcze} macie w sobie serce zaślepione?
7.GRZYM1936Co wiedząc Jezus, rzekł im: Dlaczego się martwicie o chleb? Jeszcze nie zdajecie sobie sprawy ani rozumiecie? Wciąż jeszcze ślepe jest serce wasze?
8.DĄBR.WUL.1973A Jezus świadom tego, rzekł im: Czemuż rozprawiacie, że nie macie chlebów? Jeszczeż nie baczycie ani rozumiecie? Jeszczeż zaślepione macie serca wasze?
9.DĄBR.GR.1961A Jezus, świadom tego, rzekł im: Czemuż rozprawiacie, że nie macie chlebów? Jeszcze nie widzicie, ani rozumiecie? Zaślepione macie serca wasze?
10.TYSIĄCL.WYD5<Jezus> zauważył to i rzekł do nich: Czemu rozprawiacie o tym, że nie macie chlebów? Jeszcze nie pojmujecie i nie rozumiecie, tak otępiałe są wasze umysły?
11.BRYTYJKAZauważył to Jezus i rzekł do nich: O czym rozmawiacie, czy o tym, że chleba nie macie? Jeszcze nie pojmujecie i nie rozumiecie? Czy serce wasze jest nieczułe?
12.POZNAŃSKAA Jezus to zauważył i mówi im: - Dlaczego wymawiacie sobie, że nie macie chleba? Czyż jeszcze nie rozumiecie ani nie pojmujecie i serce macie nieczułe?
13.WARSZ.PRASKAJezus zaś, zauważywszy to, powiedział do nich: Cóż tak rozprawiacie o tym, że nie macie chleba? Czy aż tak otępiałe są wasze serca?
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Co Jezus poznał i im mówi: Dlaczego rozważacie, że nie macie chlebów? Jeszcze nie pamiętacie, ani nie rozumiecie? Jeszcze macie zatwardziałe wasze serce?
15.EIB.BIBLIA.2016.LITJezus to zauważył i powiedział: Dlaczego rozprawiacie, że nie macie chleba? Jeszcze do was nie dociera i nie rozumiecie? Czy wasze serca są z kamienia?
16.TOR.NOWE.PRZ.Gdy Jezus to dostrzegł, powiedział im: Dlaczego rozważacie, że nie macie chleba? Jeszcze nie pojmujecie i nie rozumiecie? Wasze serce jeszcze jest zatwardzone?