« Łuk 1:57 Ewangelia Łukasza 1:58 Łuk 1:59 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574(1:54) I usłyszeli około mieszkający i przyrodzeni jej, iż uwielbił Pan miłosierdzie swe znią i radowali się znią.
2.WUJEK.1923I usłyszeli sąsiedzi i krewni jéj, iż uwielbił Pan miłosierdzie swe z nią, i radowali się z nią.
3.RAKOW.NTI usłyszeli około mieszkający, i krewni jej, iż wielmożnie użył Pan miłosierdzia swego z nią; i weselili się z nią.
4.GDAŃSKA.1881A usłyszawszy sąsiedzi i pokrewni jej, iż Pan z nią uczynił wielkie miłosierdzie swoje, radowali się pospołu z nią.
5.GDAŃSKA.2017A gdy jej sąsiedzi i krewni usłyszeli, że Pan okazał jej swoje wielkie miłosierdzie, cieszyli się razem z nią.
6.SZCZEPAŃSKIA sąsiedzi i krewni jej, dowiedziawszy się, że Pan zlał nadmiar miłosierdzia swego na nią, cieszyli się z nią razem.
7.MARIAWICII usłyszeli sąsiedzi i krewni jej, że wielkie uczynił Pan miłosierdzie Swoje nad nią, i radowali się z nią społecznie.
8.BIESZK.ŁUK.1931Sąsiedzi i krewni jej dowiedzieli się, iż uczynił jej Pan tę wielką łaskę. I radowali się z nią.
9.GRZYM1936Słysząc zaś sąsiedzi i krewni, jak jej Pan miłosierdzie okazał, radowali się razem z nią.
10.DĄBR.WUL.1973I usłyszeli sąsiedzi i krewni jej, że Pan swe wielkie miłosierdzie jej okazał, i radowali się wespół z nią.
11.DĄBR.GR.1961I usłyszeli sąsiedzi i krewni jej, że Pan okazał jej swe wielkie miłosierdzie, i radowali się wespół z nią.
12.TYSIĄCL.WYD5Gdy jej sąsiedzi i krewni usłyszeli, że Pan okazał jej tak wielkie miłosierdzie, cieszyli się z nią razem.
13.BRYTYJKAI usłyszeli sąsiedzi i krewni jej, że Pan okazał jej wielkie miłosierdzie, i cieszyli się razem z nią.
14.POZNAŃSKASąsiedzi jej i krewni dowiedzieli się, że Pan okazał jej tak wielkie miłosierdzie, i cieszyli się razem z nią.
15.WARSZ.PRASKAI dowiedzieli się jej sąsiedzi i krewni o tym, jak to Pan okazał jej swoje miłosierdzie. I cieszyli się wspólnie z nią.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A sąsiedzi i krewni usłyszeli, że Pan wyniósł swe miłosierdzie razem z nią, i razem z nią się cieszyli.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITJej sąsiedzi oraz krewni usłyszeli o tym, że Pan okazał jej swoje wielkie miłosierdzie, i cieszyli się razem z nią.
18.TOR.PRZ.A gdy usłyszeli sąsiedzi i jej krewni, że Pan okazał swoje wielkie miłosierdzie nad nią, radowali się razem z nią.