« Łuk 11:1 Ewangelia Łukasza 11:2 Łuk 11:3 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574I rzekł im: Gdy się modlicie, mówcie: Ojcze. Niech się święci imię twoje. Niech przyjdzie królestwo twoje.
2.WUJEK.1923I rzekł im: Gdy się modlicie, mówcie: Ojcze! święć się imię twoje. Przyjdź królestwo twoje.
3.RAKOW.NTI rzekł im: Kiedy się modlicie, mówcie: Ojcze nasz któryś na niebiesiech, niech się święci imię twoje; niech przyjdzie ono Królestwo twoje; niech się sstanie ona wola twoja, jako w niebie, tak i na ziemi.
4.GDAŃSKA.1881I rzekł im: Gdy się modlicie, mówcie: Ojcze nasz, któryś jest w niebiesiech! Święć się imię twoje; przyjdź królestwo twoje; bądź wola twoja, jako w niebie tak i na ziemi.
5.GDAŃSKA.2017I powiedział do nich: Gdy się modlicie, mówcie: Ojcze nasz, który jesteś w niebie, niech będzie uświęcone twoje imię. Niech przyjdzie twoje królestwo. Niech się dzieje twoja wola na ziemi, tak jak w niebie.
6.SZCZEPAŃSKIA On im rzekł: Gdy się modlicie, mówcie: Ojcze! Święć się Imię twoje; przyjdź królestwo twoje;
7.MARIAWICII rzekł im: Gdy się modlić będziecie, mówcie: Ojcze nasz, któryś jest w niebie, święć się Imię Twoje, przyjdź Królestwo Twoje. Bądź wola Twoja, jako w niebie, tak i na ziemi.
8.BIESZK.ŁUK.1931A Jezus rzekł im: „Gdy się modlicie, mówcie: Ojcze, święć się imię twoje! Przyjdź królestwo Twoje!
9.GRZYM1936A on rzekł: Kiedy się modlić będziecie, mówcie tak: Ojcze, święć się imię twoje. Przyjdź królestwo twoje.
10.DĄBR.WUL.1973I rzekł im: Gdy się modlicie, mówcie: Ojcze, święć się imię twoje. Przyjdź królestwo twoje.
11.DĄBR.GR.1961I rzekł im: Gdy będziecie się modlić, mówcie: Ojcze, święć się imię Twoje. Przyjdź królestwo Twoje.
12.TYSIĄCL.WYD5A On rzekł do nich: Kiedy będziecie się modlić, mówcie: Ojcze, niech się święci Twoje imię; niech przyjdzie Twoje królestwo!
13.BRYTYJKAWtedy rzekł do nich: Gdy się modlicie, mówcie:Ojcze nasz, któryś jest w niebie, święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje,
14.POZNAŃSKAOn zaś powiedział mu: - Kiedy się modlicie, mówcie: Ojcze, niech się święci imię Twoje. Niech przyjdzie Twoje królestwo.
15.WARSZ.PRASKAA On powiedział im: Kiedy się modlicie, mówcie: Ojcze, niech się święci Imię Twoje, niech przyjdzie królestwo Twoje.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Więc im powiedział: Gdy się modlicie, mówcie: Ojcze nasz, który jesteś w niebiosach, święć się Imię Twoje. Przyjdź Królestwo Twoje. Bądź wola Twoja, jako w Niebie, tak i na ziemi.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITWtedy im powiedział: Gdy się modlicie, mówcie: Ojcze, niech świętość otacza Twe imię. Niech Twoje Królestwo nastanie.
18.TOR.PRZ.2023Powiedział więc im: „Kiedy modlicie się, mówcie: Ojcze nasz, który jesteś w niebiosach! Niech Twoje imię zostanie uświęcone; niech przyjdzie Twoje Królestwo; niech się stanie Twoja wola, jak w niebie, tak i na ziemi.