« Łuk 12:4 Ewangelia Łukasza 12:5 Łuk 12:6 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Pokażę lepak wam kogo byście się bali. Bójcie się mającego władzą po zabiciu wrzucić do gehenny. Tak mówię wam, tego się bójcie.
2.WUJEK.1923Lecz wam okażę, kogo się bać macie: Bójcie się onego, który gdy zabije, ma moc wrzucić do piekła. Zaiste wam powiadam, tego się bójcie.
3.RAKOW.NTLecz okażę wam kogo się bać macie: Bójcie się onego który gdy zabije, zwierzchność ma wrzucić do Gehenny; Zaiste mówię wam tego się bójcie.
4.GDAŃSKA.1881Ale wam okażę, kogo się bać macie: Bójcie się tego, który, gdy zabije, ma moc wrzucić do piekielnego ognia; zaiste powiadam wam, tego się bójcie.
5.GDAŃSKA.2017Ale pokażę wam, kogo macie się bać. Bójcie się tego, który, gdy zabije, ma moc wrzucić do ognia piekielnego. Doprawdy, mówię wam, tego się bójcie.
6.SZCZEPAŃSKIwskażę wam, kogo to bać się powinniście: bójcie się Tego, co, gdy uśmierci, posiada moc wtrącenia do piekła. Zaiste powiadam wam: Tego się bójcie!
7.MARIAWICIAle okażę wam, kogo się bać macie. Bójcie się tego, Który gdy zabije, ma moc wrzucić do piekła. Zaiste powiadam wam, Tego się bójcie.
8.BIESZK.ŁUK.1931Wskażę wam, kogo się lękać macie: Bójcie się raczej tego, który jest mocen nawet po śmierci jeszcze wtrącić was do piekła! Zaiste, powiadam wam: tego się bójcie!
9.GRZYM1936Pokażę wam, kogo lękać się macie: lękajcie się tego, kto życie odebrać może i do piekła strącić: takiego, owszem, lękać się wam trzeba.
10.DĄBR.WUL.1973Ale wskażę wam, kogo się lękać macie: lękajcie się tego, który po śmierci ma moc wrzucić do piekła. Zaiste, mówię wam, tego się lękajcie.
11.DĄBR.GR.1961Ale wskażę wam, kogo się lękać macie: lękajcie się tego, który po śmierci ma moc wtrącić do piekła. Doprawdy, mówię wam, tego się lękajcie.
12.TYSIĄCL.WYD5Pokażę wam, kogo się macie obawiać: bójcie się Tego, który po zabiciu ma moc wtrącić do piekła. Tak, mówię wam: Tego się bójcie!
13.BRYTYJKAAle wskażę wam, kogo się bać macie! Bójcie się tego, który, gdy zabija, ma moc wrzucić do piekła. Zaiste, powiadam wam: Tego się bójcie!
14.POZNAŃSKAJa wam pokażę, kogo macie się bać. Bójcie się tego, który, gdy zabije, może wrzucić do piekła. Tak powtarzam wam, tego się bójcie.
15.WARSZ.PRASKAPokażę wam, kogo macie się bać: bójcie się Tego, który, pozbawiwszy [was] życia, jest w mocy posłać [was] także na wieczne zatracenie. Tak, mówię wam, tego się bójcie!
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Ale ostrzegę was, kogo macie się bać: Bójcie się Tego, co ma władzę razem z zabiciem wrzucenia do gehenny; zaiste, mówię wam, Tego się bójcie.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITWskażę wam, kogo się bać. Bójcie się Tego, który po zabiciu ma prawo wtrącić do miejsca kary. Tak! Mówię wam: Tego się bójcie!
18.TOR.PRZ.2023Pokażę wam natomiast, kogo macie się bać: Bójcie się Tego, który, gdy zabije, ma władzę wrzucić do Gehenny, to wam mówię, Tego się bójcie.