« Łuk 14:27 Ewangelia Łukasza 14:28 Łuk 14:29 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Kto bo z was chcąc wieżę zbudować, nie przód siadszy obliczy kosztu, jeśli ma (czego trzeba) na dokończenie?
2.WUJEK.1923Albowiem kto z was, chcąc budować wieżę, nie pierwéj siadłszy, rachuje nakłady, których potrzeba, jeźli ma do wykonania?
3.RAKOW.NTBo któż z was, chcąc wieżę budować, zaż nie pierwej usiadszy rachuje nakładu, jeśliż ma to co do dokończenia należy?
4.GDAŃSKA.1881Bo któż z was jest, chcąc zbudować wieżę, aby pierwej usiadłszy, nie obrachował nakładu, mali to, czemby jej dokończył?
5.GDAŃSKA.2017Bo któż z was, chcąc zbudować wieżę, najpierw nie usiądzie i nie obliczy wydatków, czy mu wystarczy na ukończenie?
6.SZCZEPAŃSKIKtóż bowiem z was - mając zamiar zbudować strażnicę - nie siada wpierw i nie oblicza [koniecznych] wydatków, czy starczy ma na wykończenie?
7.BIESZK.ŁUK.1931Bo, jeśli kto z was chce budować wieżę, czyż nie zacznie od tego, że siada, by obliczyć potrzebne nakłady i zobaczyć, czy starczą do wykończenia?
8.GRZYM1936Bo i któż z was, budując wieżę, nie obliczy się najpierw rozważnie z kosztami, których mu trzeba na jej wykonanie?
9.DĄBR.WUL.1973Któż bowiem z was, zamierzając zbudować wieżę, nie zasiada pierwej i nie oblicza koniecznych wydatków, czy ma na to, aby ją wykończyć.
10.DĄBR.GR.1961Któż bowiem z was, zamierzając zbudować wieżę, nie zasiada pierwej i nie oblicza koniecznych wydatków, czy ma na to, aby ją wykończyć.
11.TYSIĄCL.WYD5Bo któż z was, chcąc zbudować wieżę, nie usiądzie wpierw i nie oblicza wydatków, czy ma na wykończenie?
12.BRYTYJKAKtóż bowiem z was, chcąc zbudować wieżę, nie usiądzie najpierw i nie obliczy kosztów, czy ma na wykończenie?
13.POZNAŃSKAJeżeli ktoś z was chce budować wieżę, to czyż najpierw nie oblicza kosztów, czy ma na wykończenie?
14.WARSZ.PRASKAKtóż bowiem z was, chcąc zbudować wieżę, nie siada wpierw i nie oblicza wydatków [i nie zastanawia się], czy będzie miał na wykończenie?
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Bo kto z was, chcąc zbudować wieżę, najpierw nie siada i nie przelicza wydatku, czy ma na wykonanie?
16.EIB.BIBLIA.2016.LITBo kto z was, zabierając się do budowy wieży, nie siada najpierw i nie oblicza kosztów, czy wystarczy mu na jej wykończenie?
17.TOR.NOWE.PRZ.Bo kto z was, chcąc zbudować wieżę, najpierw nie usiądzie i nie obliczy kosztu, czy ma na dokończenie?