« Łuk 17:19 Ewangelia Łukasza 17:20 Łuk 17:21 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A spytany od Faryzeuszów, kiedy przyjdzie królestwo Boże, odpowiedział im i rzekł: Nie przyjdzie królestwo Boże z ustrzeżeniem.
2.WUJEK.1923A spytany od Pharyzeuszów, kiedy przyjdzie królestwo Boże, odpowiedział im i rzekł: Nie przyjdzieć królestwo Boże z postrzeżeniem:
3.RAKOW.NTA będąc spytany od Faryzeuszów, kiedyby miało przyść ono królestwo Boże, odpowiedział im, i rzekł: Nie przychodzi ono królestwo Boże z postrzeżeniem.
4.GDAŃSKA.1881A będąc pytany od Faryzeuszów, kiedy przyjdzie królestwo Boże, odpowiedział im i rzekł: Nie przyjdzieć królestwo Boże z postrzeżeniem;
5.GDAŃSKA.2017Zapytany zaś przez faryzeuszy, kiedy przyjdzie królestwo Boże, odpowiedział im: Królestwo Boże nie przyjdzie dostrzegalnie.
6.SZCZEPAŃSKIA zapytany przez faryzeuszów, kiedy nadejdzie królestwo Boże, odezwał się i rzekł: Królestwo Boże nie przychodzi dostrzegalnie;
7.MARIAWICIA będąc spytany od Faryzeuszów, kiedy przyjdzie Królestwo Boże, – odpowiadając im, rzekł: Nie przyjdzie Królestwo Boże z postrzeganiem.
8.BIESZK.ŁUK.1931Pewnego razu zapytali Jezusa faryzeusze, kiedy przyjdzie królestwo Boże. Odpowiedział im: „Królestwo Boże nie przyjdzie z rozgłosem i przepychem zewnętrznym.
9.GRZYM1936Zapytany przez faryzeuszów, kiedy ma przyjść królestwo Boże, tak powiedział: Królestwo Boże nie przyjdzie jawnie.
10.DĄBR.WUL.1973A zapytany przez faryzeuszów, kiedy nadejdzie Królestwo Boże, odpowiadając im rzekł: Królestwo Boże nie nadejdzie dostrzegalnie.
11.DĄBR.GR.1961A zapytany przez faryzeuszów, kiedy nadejdzie Królestwo Boże, odpowiedział im: Królestwo Boże nie nadejdzie dostrzegalnie.
12.TYSIĄCL.WYD5Zapytany przez faryzeuszów, kiedy przyjdzie królestwo Boże, odpowiedział im: Królestwo Boże nie przyjdzie w sposób dostrzegalny;
13.BRYTYJKAZapytany zaś przez faryzeuszów, kiedy przyjdzie Królestwo Boże, odpowiedział im i rzekł: Królestwo Boże nie przychodzi dostrzegalnie,
14.POZNAŃSKAZapytany przez faryzeuszów, kiedy przyjdzie królestwo Boże, odpowiedział: - Królestwo Boże przyjdzie niepostrzeżenie.
15.WARSZ.PRASKAZapytany zaś przez faryzeuszy, kiedy nadejdzie królestwo Boże odpowiedział: Królestwo Boże nie przyjdzie w sposób dający się zauważyć.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Ale zapytany przez faryzeuszów, kiedy przychodzi Królestwo Boga, odpowiedział im i rzekł: Królestwo Boga nie przychodzi wśród przyglądania się z boku.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITZagadnięty przez faryzeuszów o to, kiedy przyjdzie Królestwo Boże, Jezus odpowiedział: Królestwo Boże nie przychodzi w sposób dostrzegalny.
18.TOR.PRZ.2023Zapytany natomiast przez faryzeuszów, kiedy przyjdzie Królestwo Boga, w odpowiedzi, rzekł im: „Królestwo Boga nie przychodzi w sposób możliwy do zaobserwowania;