« Łuk 19:25 Ewangelia Łukasza 19:26 Łuk 19:27 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Bo mówię wam: iż wszelkiemu mającemu dadzą, a od niemającego, i (to) co ma wezmą od niego.
2.WUJEK.1923A powiadam wam, iż wszelkiemu, który ma, będzie dano, a od tego, który nie ma, i co ma, będzie odjęto od niego.
3.RAKOW.NTAbowiem powiedam wam: Iż wszelkiemu mającemu, będzie dano; a od onego, który nie ma, i to co ma, odjęto będzie od niego.
4.GDAŃSKA.1881Zaprawdę powiadam wam, iż wszelkiemu, który ma, będzie dane, a od tego, który nie ma, i to, co ma, będzie od niego odjęte.
5.GDAŃSKA.2017Zaprawdę powiadam wam, że każdemu, kto ma, będzie dodane, a temu, kto nie ma, zostanie zabrane nawet to, co ma.
6.SZCZEPAŃSKI<Pan zaś rzekł im>: Powiadam wam, każdemu, kto ma, dadzą {tyle, że opływać będzie}, a kto nie ma, temu odbiorą i to, co posiada.
7.MARIAWICIA ja powiadam wam, że każdemu, który ma, będzie dane i będzie obfitował; a od tego, który nie ma, i to, co ma, będzie odjęte od niego.
8.BIESZK.ŁUK.1931Lecz on im na to: Powiadam wam – kto ma wiele, otrzyma jeszcze więcej; a niezasobnemu, odbierze się nawet i to, co posiada.
9.GRZYM1936A ja wam powiadam, że kto ma, temu jeszcze dadzą, a kto nie ma, i to, co ma, mu odbiorą.
10.DĄBR.WUL.1973A powiadam wam, że każdemu, kto ma, będzie dane i obfitować będzie, a kto nie ma, i to, co ma, będzie od niego odjęte.
11.DĄBR.GR.1961Powiadam wam, że każdemu, kto ma, będzie dane, a kto nie ma, i to, co ma, będzie od niego odjęte.
12.TYSIĄCL.WYD5Powiadam wam: Każdemu, kto ma, będzie dodane; a temu, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma.
13.BRYTYJKAPowiadam wam, iż każdemu, kto ma, będzie dane, temu zaś, który nie ma, i to, co ma, będzie odebrane.
14.POZNAŃSKAPowiadam wam: każdemu, kto ma, będzie dodane, a temu, co nie ma, i to, co ma, zabiorą.
15.WARSZ.PRASKAMówię wam, że każdemu, kto ma, będzie dodane, żeby miał w obfitości. Temu zaś, który nie ma, będzie zabrane nawet to, co już ma.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Powiadam wam, że każdemu, kto ma zostanie dane; zaś od tego, co nie ma i to co ma zostanie od niego zabrane.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITMówię wam - odpowiedział pan - każdy, kto ma, otrzyma więcej; a temu, kto nie ma, zabiorą i to, co ma.
18.TOR.PRZ.2023Albowiem mówię wam, że każdemu, który ma, zostanie dane, a temu, który nie ma, i to, co ma, zostanie mu zabrane.