« Łuk 22:52 Ewangelia Łukasza 22:53 Łuk 22:54 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Gdym co dzień bywał zwami w kościele, nie rzuciliście rąk na mię: ale ta jest wasza godzina i władza ciemności.
2.WUJEK.1923Gdym na każdy dzień bywał z wami w kościele, nie ściągnęliście rąk na mię; aleć ta jest godzina wasza i moc ciemności.
3.RAKOW.NTGdym na każdy dzień bywał z wami w Kościele, nie wyciągnęliście rąk przeciwko mnie; ale ta wasza jest godzina i ona zwierzchność ciemności.
4.GDAŃSKA.1881Gdym na każdy dzień bywał z wami w kościele, nie ściągnęliście rąk na mię; ale tać jest ona godzina wasza i moc ciemności.
5.GDAŃSKA.2017Gdy codziennie bywałem z wami w świątyni, nie podnieśliście na mnie ręki. Lecz to jest wasza godzina i moc ciemności.
6.SZCZEPAŃSKIChociaż codziennie w świątyni przebywałem wśród was, nie podnieśliście rąk na Mnie. Ale to godzina wasza i moc ciemności.
7.MARIAWICIGdym każdego dnia bywał z wami w kościele, nie ściągnęliście rąk na Mnie: aleć ta jest godzina wasza i moc ciemności.
8.BIESZK.ŁUK.1931Wszak byłem z wami dzień w dzień w świątyni, a nie targnęliście się na mnie! Lecz ta jest godzina wasza i chwila, w której poczyna działać moc ciemności”.
9.GRZYM1936Kiedym codzień w kościele z wami przebywał, nie podnieśliście na mnie ręki: ale to jest godzina wasza i moc ciemności.
10.DĄBR.WUL.1973Gdym codziennie przebywał z wami w świątyni, nie podnieśliście na mnie rąk. Ale to wasza godzina i moc ciemności.
11.DĄBR.GR.1961Gdym codziennie przebywał z wami w świątyni, nie podnieśliście na mnie rąk. Ale to wasza godzina i moc ciemności.
12.TYSIĄCL.WYD5Gdy codziennie bywałem z wami w świątyni, nie podnieśliście rąk na Mnie, lecz to jest wasza godzina i panowanie ciemności.
13.BRYTYJKAGdy codziennie bywałem z wami w świątyni, nie podnieśliście na mnie ręki. Lecz to jest wasza pora i moc ciemności.
14.POZNAŃSKAKiedy codziennie byłem z wami w świątyni, nie podnieśliście na Mnie ręki. Ale to jest właśnie wasza godzina i moc ciemności.
15.WARSZ.PRASKAGdy co dzień przebywałem wśród was w świątyni, nie podnosiliście na Mnie ręki. Teraz nadeszła jednak godzina wasza i [ujawniła się] moc ciemności.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Kiedy co dzień byłem z wami w Świątyni, nie wyciągnęliście rąk przeciwko mnie; ale to jest wasza godzina oraz władza ciemności.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITGdy codziennie przebywałem z wami w świątyni, nie podnieśliście na Mnie ręki. Lecz to jest wasza godzina i czas władzy ciemności.
18.TOR.PRZ.„Gdy byłem codziennie z wami w świątyni, nie podnieśliście na mnie rąk; ale to jest wasza godzina i władza ciemności.”