« Łuk 23:47 Ewangelia Łukasza 23:48 Łuk 23:49 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574I wszytkie które były społem tam przyszły tłumy na ono widzenie patrzyć, ujrzawszy co było, bijąc swe piersi, wracały się.
2.WUJEK.1923I wszystka rzesza tych, którzy spólnie byli przy tym widoku, i widzieli, co się działo, wracali się bijąc piersi swoje.
3.RAKOW.NTI wszytkie one, które się spólnie zeszły były, tłumy, na dziwowisko to, przypatrując się rzeczom które się działy, bijąc się w piersi wracali się.
4.GDAŃSKA.1881Także i wszystek lud, który się był zszedł na to dziwowisko, widząc, co się działo, bijąc się w piersi swoje, wracał się.
5.GDAŃSKA.2017Także i wszyscy ludzie, którzy zeszli się na to widowisko, gdy zobaczyli, co się stało, bili się w piersi i zawracali.
6.SZCZEPAŃSKIWszystkie zaś rzesze, które się zebrały na to widowisko, skoro zobaczyły, co się stało, biły się w piersi i wracały.
7.MARIAWICII wszystka tłuszcza tych ludzi, którzy się tam byli pospołu zeszli patrzeć na to, widząc co się działo, bijąc się w piersi swoje, wracali do domów.
8.BIESZK.ŁUK.1931I wszystek tłum tych, których tam zawiodła żądza niezwykłego widowiska, wskutek doznanych wrażeń rozchodził się, bijąc się w piersi.
9.GRZYM1936I wszyscy, którzy się zeszli na to widowisko i widzieli, co się działo, wracali, bijąc się w piersi.
10.DĄBR.WUL.1973I cała rzesza tych, którzy się zeszli na to widowisko, widząc, co się działo, powracała bijąc się w piersi.
11.DĄBR.GR.1961I cała rzesza tych, którzy się zeszli na to widowisko, ujrzawszy co się stało, powracała bijąc się w piersi.
12.TYSIĄCL.WYD5Wszystkie też tłumy, które zbiegły się na to widowisko, gdy zobaczyły, co się działo, powracały, bijąc się w piersi.
13.BRYTYJKAA wszystkie te rzesze, które się zeszły na to widowisko, ujrzawszy to, co się stało, bijąc się w piersi, zawracały.
14.POZNAŃSKAI wszystkie tłumy, które zeszły się na to widowisko, ujrzawszy, co się stało, wracały, bijąc się w piersi.
15.WARSZ.PRASKAPodobnie cały tłum ludzi, który zeszedł się na to widowisko, widząc, co się stało, wracał bijąc się w piersi.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Całe też, przybyłe na to widowisko tłumy, gdy zobaczyły co się stało, wracały, bijąc się w swoje piersi.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITTłumy zaś, które ściągnęły oglądać ukrzyżowanie, widząc, co się dzieje, biły się w pierś i zawracały.
18.TOR.PRZ.2023I wszystkie tłumy, które zeszły się razem na to widowisko, widząc co się stało, wracały bijąc się w swoje piersi.