« Łuk 4:28 Ewangelia Łukasza 4:29 Łuk 4:30 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574I wstawszy wygnali go wen z miasta, i wywiedli ji aż na wierzch góry na której miasto ich zbudowane było, aby zepchnęli ji.
2.WUJEK.1923I wstali i wyrzucili go z miasta i wywiedli go aż na wierzch góry, na której miasto ich zbudowane było, aby go zrzucili.
3.RAKOW.NTA powstawszy, wyrzucili go precz z miasta; i wwiedli go aż na wierzch góry na której miasto ich zbudowane było, aby go zrzucili.
4.GDAŃSKA.1881A wstawszy, wypchnęli go precz z miasta, i wywiedli go na wierzch góry, na której miasto ich zbudowane było, aby go z niej na dół zrzucili.
5.GDAŃSKA.2017A wstawszy, wypchnęli go z miasta i wyprowadzili na szczyt góry, na której było zbudowane ich miasto, aby go z niej zrzucić.
6.SZCZEPAŃSKIZerwali się zatem i wypędzili Go po za miasto, i poprowadzili Go aż na brzeg pagórka, na którym wznosiło się ich miasteczko, aby Go strącić w przepaść.
7.MARIAWICII porwawszy się, wyrzucili Go z miasta i zawiedli Go aż na wierzch góry, na której miasto ich było zbudowane, chcąc Go zrzucić.
8.BIESZK.ŁUK.1931Zerwali się, wypędzili go z miasta i popychali aż do stromego brzegu góry, na której miasto ich zbudowane było, aby go stamtąd strącić w przepaść.
9.GRZYM1936tak, iż powstali i wyrzucili go z miasta; zaprowadzili go nawet na szczyt góry, gdzie miasto ich było położone, żeby go strącić w przepaść;
10.DĄBR.WUL.1973I powstali, i wyrzucili go poza miasto, i wywiedli go na szczyt góry, na której miasto ich było wzniesione, aby go strącić.
11.DĄBR.GR.1961I powstawszy, wyrzucili go poza miasto, i wywiedli go na szczyt góry, na której miasto ich było wzniesione, aby go strącić.
12.TYSIĄCL.WYD5Porwawszy się z miejsc, wyrzucili Go z miasta i wyprowadzili aż na urwisko góry, na której zbudowane było ich miasto, aby Go strącić.
13.BRYTYJKAI powstawszy wypchnęli go z miasta, i wywiedli go aż na szczyt góry, na której miasto ich było zbudowane, aby go w dół strącić.
14.POZNAŃSKAi zerwawszy się wyrzucili Go za miasto, i zawlekli aż nad urwisko na górze, na której ich miasto było zbudowane, aby Go strącić w przepaść.
15.WARSZ.PRASKApotem zerwali się, wywlekli Go poza miasto, aż na sam szczyt góry, na której było zbudowane ich miasto – aby Go stamtąd strącić w przepaść.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A kiedy powstali, wyrzucili go na zewnątrz miasta oraz poprowadzili go aż do krawędzi góry, na której było zbudowane ich miasto, by go zrzucić.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITZerwali się, wypchnęli Jezusa z miasta i zawlekli aż na krawędź góry, na której leżało ich miasto. Chcieli Go strącić w dół,
18.TOR.PRZ.2023I gdy wstali, wypchnęli Go poza miasto, i przyprowadzili Go aż do krawędzi góry, na której miasto zostało zbudowane, aby Go strącić w dół.