« Łuk 6:22 Ewangelia Łukasza 6:23 Łuk 6:24 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Radujcie się w on dzień i poskakujcie: Oto bo zapłata wasza mnoga w niebiesiech. Po temuż bo czynili prorokom ojcowie ich.
2.WUJEK.1923Weselcie się dnia onego i radujcie się; bo oto zapłata wasza jest obfita w niebie; bo wedle tego prorokom czynili ojcowie ich.
3.RAKOW.NTWeselcie się onego dnia i wyskakujcie, oto bowiem zapłata wasza jest mnoga w niebie; Bo także czynili Prorokom Ojcowie ich.
4.GDAŃSKA.1881Radujcie się dnia tego i weselcie się; albowiem oto zapłata wasza jest obfita w niebiesiech; boć tak właśnie prorokom czynili ojcowie ich.
5.GDAŃSKA.2017Radujcie się w tym dniu i weselcie, bo obfita jest wasza nagroda w niebie. Tak samo bowiem ich ojcowie postępowali wobec proroków.
6.SZCZEPAŃSKICieszcie się wówczas i weselcie; albowiem zapłata wasza obfita jest w niebie. Tak samo bowiem ich ojcowie czynili prorokom.
7.MARIAWICIWeselcie się w on dzień i radujcie się, albowiem oto zapłata wasza obfita jest w Niebie. Boć też tym sposobem czynili prorokom ojcowie ich.
8.BIESZK.ŁUK.1931Weselcie się dnia onego i radujcie się; bo oto, w niebie jest wasza obfita zapłata. Bo tak samo ojcowie ich czynili prorokom.
9.GRZYM1936Cieszcie się w on dzień i radujcie, bo zapłata wasza obfita jest w niebie; tak postępowali ich ojcowie z prorokami.
10.DĄBR.WUL.1973Weselcie się dnia onego, a radujcie, bo oto zapłata wasza obfita jest w niebiesiech. Tak samo bowiem Prorokom czynili ojcowie ich.
11.DĄBR.GR.1961Weselcie się dnia owego, a radujcie, bo oto zapłata wasza obfita jest w niebiesiech. Tak samo bowiem prorokom czynili ojcowie ich.
12.TYSIĄCL.WYD5cieszcie się i radujcie w owym dniu, bo wielka jest wasza nagroda w niebie. Tak samo bowiem przodkowie ich czynili prorokom.
13.BRYTYJKARadujcie i weselcie się w tym dniu; oto bowiem zapłata wasza obfita jest w niebie; tak samo bowiem czynili prorokom ojcowie ich.
14.POZNAŃSKAW tym dniu weselcie się i radujcie, czeka was bowiem sowita zapłata w niebie, bo ojcowie ich to samo uczynili z prorokami.
15.WARSZ.PRASKACieszcie się wtedy i bądźcie pełni radości. Jakże bowiem wielka jest wasza zapłata w niebie! Tak samo przecież ich ojcowie czynili prorokom.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zostaniecie uradowani w ten dzień i podskoczycie z radości; bo oto wielka wasza zapłata jest w niebiosach. Ponieważ ich ojcowie na wzór tych rzeczy czynili prorokom.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITCieszcie się w tym dniu i z radości skaczcie do góry. W niebie czeka was naprawdę hojna zapłata. Podobnie bowiem ich ojcowie traktowali proroków.
18.TOR.PRZ.2023Cieszcie się w tym dniu i podskoczcie z radości; oto bowiem zapłata wasza wielka jest w niebie; bo ich ojcowie tak samo czynili prorokom.