« Łuk 8:48 Ewangelia Łukasza 8:49 Łuk 8:50 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Jeszcze on mówił, przyszedł niektóry od arcyszkolnika, mówiąc mu, iż umarła córka twoja, nie pracuj uczyciela.
2.WUJEK.1923Gdy on jeszcze mówił, przyszedł niektóry do Arcybóżnika, powiadając mu: Iż umarła córka twoja, nie trudź go.
3.RAKOW.NTGdy jeszcze on mówił, przychodzi niektóry od Przedniejszego ze zgromadzenia, mówiąc mu: Iż umarła córka twoja, nie trudź Nauczyciela.
4.GDAŃSKA.1881A gdy on to jeszcze mówił, przyszedł niektóry od przełożonego bóżnicy, powiadając mu: Iż umarła córka twoja, nie trudź Nauczyciela.
5.GDAŃSKA.2017A gdy on jeszcze to mówił, przyszedł ktoś z domu przełożonego synagogi i powiedział: Twoja córka umarła, nie trudź Nauczyciela.
6.SZCZEPAŃSKIPodczas gdy On jeszcze mówi, przychodzi ktoś do zwierzchnika bóżnicy z oznajmieniem: Córka twoja umarła; nie trudź już <Mistrza>!
7.MARIAWICIA gdy On jeszcze tego domawiał, przyszedł niektóry od książęcia bożnicy, mówiąc mu: Że umarła ci córka twoja, nie trudź Go już.
8.BIESZK.ŁUK.1931Gdy jeszcze tak mówił, przyszedł ktoś z domu owego przełożonego gminy z nowiną: „Córka twoja umarła; nie trudź już mistrza!”.
9.GRZYM1936I jeszcze to mówił, a tu przychodzi ktoś do przełożonego bóżnicy i mówi: Córka twoja umarła: nie trudź mistrza.
10.DĄBR.WUL.1973Podczas gdy on jeszcze mówił, przybył ktoś do zwierzchnika synagogi, powiadając mu: Córka twoja umarła: nie trudź go.
11.DĄBR.GR.1961Podczas, gdy on jeszcze mówił, oto przybywa ktoś z domu zwierzchnika synagogi, mówiąc: Umarła córka twoja, już nie trudź Nauczyciela.
12.TYSIĄCL.WYD5Gdy On jeszcze mówił, przyszedł ktoś z domu przełożonego synagogi i oznajmił: Twoja córka umarła, nie trudź już Nauczyciela!
13.BRYTYJKAGdy On jeszcze mówił, nadszedł ktoś od przełożonego synagogi, mówiąc: Umarła córka twoja, nie trudź już Nauczyciela.
14.POZNAŃSKAKiedy jeszcze mówił, przyszedł ktoś z (domu) przełożonego synagogi i powiada: - Córka twoja umarła, nie trudź więcej Nauczyciela.
15.WARSZ.PRASKAA kiedy On jeszcze to mówił, przybiegł ktoś od przełożonego synagogi i powiedział: Twoja córka umarła, nie trudź już Nauczyciela.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A gdy on jeszcze mówił, ktoś przychodzi do przełożonego bóżnicy i mu mówi: Twoja córka umarła, nie trudź już Nauczyciela.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITNie dokończył jeszcze tych słów, gdy przybył posłaniec z domu przełożonego synagogi z taką wiadomością: Twoja córka nie żyje, nie trudź już Nauczyciela.
18.TOR.PRZ.2023Gdy On jeszcze to mówił, przyszedł ktoś z domu przełożonego synagogi, mówiąc: Twoja córka umarła, nie trudź nauczyciela.