« Jan 16:21 Ewangelia Jana 16:22 Jan 16:23 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Tak i wy teraz jednak smutek macie, ale zasię ujrzę was, i uraduje się wasze serce, a radości waszej nikt nie odejmie od was. W on dzień nie spytacie mię ni ocz.
2.WUJEK.1923I wy tedy teraz wprawdzie smutek macie; lecz zasię oglądam was, a będzie się radowało serce wasze, a radości waszéj żaden od was nie odejmie.
3.RAKOW.NTI wy tedy smutekci teraz macie; lecz zasię oglądam was, a będzie się weseliło wasze serce, i wesela waszego żaden nie odejmie od was.
4.GDAŃSKA.1881I wy teraz smutek macie; ale zasię ujrzę was, a będzie się radowało serce wasze, a radości waszej nikt nie odejmie od was.
5.GDAŃSKA.2017I wy teraz się smucicie, ale znowu was zobaczę i wasze serce będzie się radowało, a nikt nie odbierze wam waszej radości.
6.SZCZEPAŃSKITak i wy: teraz wprawdzie się smucicie, ale ponownie was zobaczę i rozraduje się serce wasze, a radości waszej nikt wam nie odbierze.
7.GRZYM1936Tak też i wy teraz się smucicie, ale znowu was ujrzę i radować się będzie serce wasze, a radości waszej nikt wam nie odejmie.
8.DĄBR.WUL.1973Tak i wy: teraz się wprawdzie smucicie, ale znowu was zobaczę i będzie się radowało serce wasze, a radości waszej nikt wam nie odbierze.
9.DĄBR.GR.1961Tak i wy: teraz się wprawdzie smucicie, ale znowu was zobaczę, i będzie się radowało wasze serce, a radości waszej nikt wam nie odbierze.
10.TYSIĄCL.WYD5Także i wy teraz doznajecie smutku. Znowu jednak was zobaczę i rozraduje się serce wasze, a radości waszej nikt wam nie zdoła odebrać.
11.BRYTYJKAI wy teraz się smucicie, lecz znowu ujrzę was, i będzie się radowało serce wasze, a nikt nie odbierze wam radości waszej.
12.POZNAŃSKATak też i wy teraz jesteście smutni, ale zobaczę was znowu i serce wasze się rozraduje, a waszej radości nikt wam nie odbierze.
13.WARSZ.PRASKAWy również teraz smucicie się co prawda, lecz Ja znów was zobaczę, a wtedy rozraduje się wasze serce i nikt już was tej radości nie pozbawi.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zatem wy także macie teraz smutek, ale znów was zobaczę i będzie się radowało wasze serce, a wtedy waszej radości już nikt od was nie zabiera.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITPodobnie wy teraz przeżywacie smutek. Znów jednak was zobaczę i będziecie się cieszyć całym sercem, a waszej radości nikt was już nie pozbawi.
16.TOR.NOWE.PRZ.Teraz więc i wy wprawdzie smucicie się; lecz ponownie ujrzę was, a będzie się radowało wasze serce, i nikt nie odbierze wam waszej radości.