« Jan 16:24 Ewangelia Jana 16:25 Jan 16:26 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574To w podobieństwach mówiłem wam, przyjdzie godzina, gdy już nie w podobieństwach mówić będę wam. Ale jawnie o ojcu zwiastuję wam.
2.WUJEK.1923Tom wam powiadał przez przypowieści: przychodzi godzina, gdy już nie przez przypowieści mówić wam będę, ale jawnie o Ojcu oznajmię wam.
3.RAKOW.NTTe rzeczy przez przypowieści powiedziałem wam; ale przychodzi godzina, gdy już dalej nie przez przypowieści mówić będę wam, ale jawnie o Ojcu moim opowiem wam.
4.GDAŃSKA.1881Tomci wam przez przypowieść mówił; ale idzie godzina, gdy już dalej nie przez przypowieści mówić wam będę, ale jawnie o Ojcu moim oznajmię wam.
5.GDAŃSKA.2017Mówiłem wam o tym w przypowieściach. Ale nadchodzi godzina, gdy już więcej nie będę mówił wam w przypowieściach, ale otwarcie oznajmię wam o moim Ojcu.
6.SZCZEPAŃSKITo mówiłem wam w przypowieściach. Nadchodzi godzina, kiedy już nie będę do was przemawiał w przypowieściach, ale otwarcie o Ojcu opowiadać wam będę.
7.GRZYM1936To wam mówiłem przez przypowieści. Lecz idzie czas, kiedy już nie przez przypowieści przemawiać do was będę, ale otwarcie objawię wam Ojca.
8.DĄBR.WUL.1973To wam mówiłem w przypowieściach. Nadchodzi godzina, gdy już nie w przypowieściach mówić wam będę, ale jawnie o Ojcu oznajmię wam.
9.DĄBR.GR.1961To wam mówiłem w przypowieściach. Nadchodzi godzina, kiedy już nie w przypowieściach mówić wam będę, ale jawnie o Ojcu oznajmię wam.
10.TYSIĄCL.WYD5Mówiłem wam o tych sprawach w przypowieściach. Nadchodzi godzina, kiedy już nie będę wam mówił w przypowieściach, ale całkiem otwarcie oznajmię wam o Ojcu.
11.BRYTYJKATo powiedziałem wam w przypowieściach; nadchodzi godzina, gdy już nie w przypowieściach będę do was mówił, lecz wyraźnie o Ojcu oznajmię wam.
12.POZNAŃSKAMówiłem wam o tym w przypowieściach. Nadchodzi godzina, kiedy nie będę już mówił w przypowieściach, ale wyraźnie opowiem wam o Ojcu.
13.WARSZ.PRASKAJuż mówiłem wam o tym, ale w przypowieściach. Nadchodzi jednak godzina, kiedy już nie będę mówił do was w przypowieściach, ale całkiem jawnie powiem wam [wszystko] o Ojcu.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Tamte sprawy mówiłem wam w przypowieściach; nadchodzi pora, gdy już nie będę wam mówił w przypowieściach, ale jawnie wam oznajmię odnośnie Ojca.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITPowiedziałem wam o tym w przypowieściach. Nadchodzi jednak godzina, gdy już nie będę do was mówił w przypowieściach, lecz wyraźnie opowiem wam o Ojcu.
16.TOR.NOWE.PRZ.To mówiłem wam w podobieństwach; nadchodzi godzina, gdy już więcej nie będę mówić wam w podobieństwach, lecz otwarcie oznajmię wam o moim Ojcu.