« Jan 17:20 Ewangelia Jana 17:21 Jan 17:22 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Aby wszyscy jedno byli, jako ty Ojcze we mnie, a ja w tobie, aby i ci w nas jedno byli, aby świat wierzył, żeś ty mnie posłał.
2.WUJEK.1923Aby wszyscy byli jedno, jako ty Ojcze! we mnie, a Ja w tobie, aby i oni w nas jedno byli, aby uwierzył świat, iżeś ty mię posłał.
3.RAKOW.NTAby wszyscy jedno byli, jako ty Ojcze we mnie, a ja w tobie, aby i oni w nas jedno byli; iżby uwierzył świat, żeś ty mnie posłał.
4.GDAŃSKA.1881Aby wszyscy byli jedno, jako ty, Ojcze! we mnie, a ja w tobie; aby i oni w nas jedno byli, aby świat uwierzył, żeś ty mię posłał.
5.GDAŃSKA.2017Aby wszyscy byli jedno, jak ty, Ojcze, we mnie, a ja w tobie, aby i oni byli w nas jedno, aby świat uwierzył, że ty mnie posłałeś.
6.SZCZEPAŃSKIaby wszyscy byli jedno - jako Ty Ojcze we Mnie, a Ja w Tobie - aby i oni byli w Nas jedno: aby świat uwierzył, żeś Ty Mnie posłał.
7.MARIAWICIżeby wszyscy byli jedno, jako Ty Ojcze we Mnie, i Ja w Tobie, aby też i oni w Nas jedno byli, aby wierzył świat, żeś Ty Mnie posłał.
8.GRZYM1936aby wszyscy byli jedno, jak ty, Ojcze, we mnie, a ja w tobie: aby i oni byli jedno w nas, iżby świat uwierzył, żeś ty mnie posłał.
9.DĄBR.WUL.1973aby wszyscy byli jedno, jako ty, Ojcze, we mnie, a ja w tobie, aby i oni byli jedno w nas, aby świat uwierzył, żeś ty mnie posłał.
10.DĄBR.GR.1961aby wszyscy byli jedno, jako ty, Ojcze, we mnie, a ja w tobie, aby i oni byli jedno w nas, aby świat uwierzył, żeś ty mnie posłał.
11.TYSIĄCL.WYD5aby wszyscy stanowili jedno, jak Ty, Ojcze, we Mnie, a Ja w Tobie, aby i oni stanowili w Nas jedno, by świat uwierzył, że Ty Mnie posłałeś.
12.BRYTYJKAAby wszyscy byli jedno, jak Ty, Ojcze, we mnie, a Ja w tobie, aby i oni w nas jedno byli, aby świat uwierzył, że Ty mnie posłałeś.
13.POZNAŃSKAAby wszyscy byli jedno, jak Ty, Ojcze, ze Mną, a Ja z Tobą, aby i oni byli z nami, aby świat uwierzył, żeś Ty mnie posłał.
14.WARSZ.PRASKAProszę, aby wszyscy stanowili jedno. Ojcze, niech będą jedno z Nami, jak Ty jesteś we Mnie, a Ja w Tobie. Niech stanowią jedno, aby świat uwierzył, że Ty Mnie posłałeś.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.aby wszyscy byli jedno, jak Ty, Ojcze, we mnie, a ja w Tobie; żeby i oni byli w nas jedno, aby świat uwierzył, że Ty mnie posłałeś.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITPragnę, by wszyscy byli jedno, jak Ty, Ojcze, we Mnie, a Ja w Tobie. Niech oni w nas będą jedno, aby świat przez to uwierzył, że Ty Mnie posłałeś.
17.TOR.PRZ.„Aby wszyscy byli jedno; jak Ty Ojcze we mnie, a ja w Tobie, aby i oni w nas byli jedno; aby świat uwierzył, że Ty mnie posłałeś.”