« Jan 21:11 Ewangelia Jana 21:12 Jan 21:13 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Mówi im Jesus: przydźcie, obiedwajcie, a żaden z uczniów nie śmiał go spytać: Ty kto jesteś? Wiedząc iż pan jest.
2.WUJEK.1923Rzekł im Jezus: Pójdźcie, obiadujcie. A żaden z siedzących u stołu nie śmiał go spytać: Ktoś ty jest? wiedząc, iż Pan jest.
3.RAKOW.NTMówi im Jezus: Pódźcie, obiedwajcie. A żaden nie śmiał z uczniów badać się u niego: Ty ktoś jest? wiedząc iż Pan jest.
4.GDAŃSKA.1881Rzekł im Jezus: Pójdźcie, obiadujcie. I żaden z uczniów nie śmiał go pytać: Ty ktoś jest? wiedząc, że jest Pan.
5.GDAŃSKA.2017Jezus im powiedział: Chodźcie, jedzcie. I żaden z uczniów nie śmiał go pytać: Kim jesteś? Wiedzieli bowiem, że to Pan.
6.SZCZEPAŃSKIJezus mówi do nich: Pójdźcie, śniadajcie! Nikt zaś z uczniów nie ośmielił się Go spytać: Ktoś Ty jest? - bo wiedzieli, że Pan jest.
7.MARIAWICIRzekł im Jezus: Chodźcie, obiadujcie. A żaden z tych, którzy tam siedzieli, nie śmiał Go spytać: Ktoś Ty jest? – wiedząc, że to był Pan.
8.GRZYM1936I mówi do nich Jezus: Chodźcie jeść. A nikt z uczniów nie śmiał go pytać: "Ktoś ty jest?", bo wiedzieli, że Pan był.
9.DĄBR.WUL.1973Mówi im Jezus: Pójdźcie, jedzcie! I nikt z siedzących nie śmiał go zapytać: Ktoś ty jest? — bo wiedzieli, że to Pan jest.
10.DĄBR.GR.1961Mówi im Jezus: Pójdźcie, jedzcie: I nikt z uczniów nie śmiał go zapytać: Ktoś ty jest? Bo wiedzieli, że to Pan.
11.TYSIĄCL.WYD5Rzekł do nich Jezus: Chodźcie, posilcie się! Żaden z uczniów nie odważył się zadać Mu pytania: Kto Ty jesteś?, bo wiedzieli, że to jest Pan.
12.BRYTYJKARzekł im Jezus: Pójdźcie i spożywajcie. A żaden z uczniów nie śmiał go pytać: Kto Ty jesteś? Bo wiedzieli, że to Pan.
13.POZNAŃSKAMówi im Jezus: - Chodźcie i jedzcie! A żaden z uczniów nie śmiał zapytać: Kto Ty jesteś - wiedząc, że to jest Pan.
14.WARSZ.PRASKARzekł tedy do nich Jezus: Chodźcie, posilcie się trochę! Lecz żaden z uczniów nie miał odwagi zapytać Go, kim jest. Wiedzieli już bowiem, że był to Pan.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Mówi im Jezus: Chodźcie, zjedzcie. A żaden z uczniów nie odważył się go zapytać: Kto ty jesteś? Wiedząc, że to jest Pan.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITChodźcie na śniadanie - zaprosił Jezus. A żaden z uczniów nie odważył się Go zapytać: Kim Ty jesteś? Nie mieli żadnych wątpliwości, że to Pan.
17.TOR.PRZ.2023Jezus powiedział im: „Chodźcie i zjedzcie posiłek.” A żaden z uczniów nie śmiał Go pytać: Kim Ty jesteś? Wiedząc, że to jest Pan.
18.ODN.B.BRZ.2023Jezus powiedział im: Chodźcie i zjedzcie. Nikt z uczniów nie śmiał go pytać: Kim ty jesteś? Wiedząc, że to jest Pan.