« Jan 21:5 Ewangelia Jana 21:6 Jan 21:7 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574(A on) rzekł im: zarzućcie na prawą stronę łodzi sieć a dostaniecie; zarzucili przeto a już jej ciągnąć nie zmogli od mnóstwa ryb.
2.WUJEK.1923Rzekł im: Zapuśćcie sieć po prawéj stronie łodzi, a najdziecie. Zapuścili tedy, a już nie mogli jéj ciągnąć przed mnóstwem ryb.
3.RAKOW.NTA on im rzekł: Zarzućcie po prawej stronie łodzi sieć, a najdziecie. Zarzucili tedy, i już dalej jej ciągnąć nie mogli przed mnóstwem ryb.
4.GDAŃSKA.1881A on im rzekł: Zapuśćcie sieć po prawej stronie łodzi, a znajdziecie. I zapuścili, a już dalej nie mogli jej ciągnąć przed mnóstwem ryb.
5.GDAŃSKA.2017A on powiedział do nich: Zarzućcie sieć po prawej stronie łodzi, a znajdziecie. Zarzucili więc i nie mogli jej wyciągnąć z powodu mnóstwa ryb.
6.SZCZEPAŃSKI<On zaś> rzekł do nich: Zarzućcie sieć po prawej stronie łodzi, a znajdziecie. Zarzucili więc i nie mogli jej już wyciągnąć dla mnóstwa ryb.
7.MARIAWICIOdpowiedzieli Mu: Nie. Rzekł im: Zarzućcie na prawą stronę łodzi sieć, a znajdziecie. Zarzucili tedy, i nie mogli już jej ciągnąć z powodu mnóstwa ryb.
8.GRZYM1936A on rzecze: Zapuśćcie sieci po prawej stronie łodzi, a znajdziecie. Zapuścili je i już nie mogli uciągnąć dla wielkiej ilości ryb.
9.DĄBR.WUL.1973Rzekł im: Zapuśćcie sieć po prawej stronie łodzi, a znajdziecie. Zapuścili tedy, a już nie mogli uciągnąć z powodu mnóstwa ryb.
10.DĄBR.GR.1961Rzekł im: Zapuśćcie sieć po prawej stronie łodzi, a znajdziecie. Zapuścili tedy, a niebawem nie mogli uciągnąć z powodu mnóstwa ryb.
11.TYSIĄCL.WYD5On rzekł do nich: Zarzućcie sieć po prawej stronie łodzi, a znajdziecie. Zarzucili więc i z powodu mnóstwa ryb nie mogli jej wyciągnąć.
12.BRYTYJKAA On im rzekł: Zapuśćcie sieć po prawej stronie łodzi, a znajdziecie. Zapuścili więc i nie mogli jej już wyciągnąć z powodu mnóstwa ryb.
13.POZNAŃSKAOn zaś rzekł im: - Zarzućcie sieć po prawej stronie łodzi, a znajdziecie! Zarzucili więc, ale nie mogli jej w żaden sposób wyciągnąć z powodu wielkiej ilości ryb.
14.WARSZ.PRASKARzekł tedy do nich: Zarzućcie sieć po prawej stronie, a na pewno coś złowicie. Zarzucili więc i z powodu mnóstwa ryb nie mogli jej wyciągnąć.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zaś on im powiedział: Umieśćcie sieć na prawej stronie łodzi, a znajdziecie. Zatem umieścili, i już nie mieli sił jej wyciągnąć, z powodu mnóstwa ryb.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITWówczas Jezus zawołał: Zarzućcie sieć z prawej strony łodzi, a złowicie. Zarzucili więc i z powodu mnóstwa ryb nie mogli jej już wyciągnąć.
17.TOR.PRZ.2023On natomiast powiedział im: „Zarzućcie sieć po prawej stronie łodzi, a znajdziecie.” Zarzucili więc i nie mieli siły, aby ją wciągnąć z powodu mnóstwa ryb.