« Jan 21:7 Ewangelia Jana 21:8 Jan 21:9 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A inszy uczniowie łódką przyszli. Bo niedaleko byli od ziemie, ale jakmiarz łokci dwieście, ciągnąc sieć z rybami.
2.WUJEK.1923Lecz drudzy uczniowie przypłynęli w łodzi; (bo nie daleko byli od ziemie, ale jakoby na dwieście łokci), ciągnąc sieć ryb.
3.RAKOW.NTA drudzy uczniowie w łodzi przyszli (bo nie byli daleko od ziemie, ale jakoby na łokiet dwu set) ciągnąc sieć ryb.
4.GDAŃSKA.1881A drudzy zasię uczniowie przybyli w łodzi; (bo niedaleko było od brzegu, ale jakoby na dwieście łokci) ciągnąc sieć z rybami.
5.GDAŃSKA.2017Pozostali uczniowie przypłynęli łodzią (bo byli niedaleko od brzegu, około dwustu łokci), ciągnąc sieć z rybami.
6.SZCZEPAŃSKIInni zaś uczniowie, będąc niedaleko, - bo około dwustu łokci - od brzegu, przypłynęli łodzią, ciągnąc za sobą sieć z rybami.
7.MARIAWICIAle drudzy uczniowie przypłynęli w lodzi, bo niedaleko byli od brzegu, ale jakoby na dwieście łokci, – ciągnąc z sobą sieć z rybami.
8.GRZYM1936Inni zaś uczniowie przyjechali łodzią, bo byli zdala od lądu zaledwie na jakie dwieście łokci, i ciągnęli z sobą sieć z rybami.
9.DĄBR.WUL.1973Inni zaś uczniowie przypłynęli w łodzi (byli bowiem niedaleko od brzegu, jakoby na dwieście łokci) ciągnąc sieć z rybami.
10.DĄBR.GR.1961Inni zaś uczniowie przypłynęli w łodzi (byli bowiem niedaleko od brzegu, w odległości około dwustu łokci) ciągnąc sieć z rybami.
11.TYSIĄCL.WYD5Pozostali uczniowie przypłynęli łódką, ciągnąc za sobą sieć z rybami. Od brzegu bowiem nie było daleko - tylko około dwustu łokci.
12.BRYTYJKADrudzy zaś uczniowie przybyli w łodzi, bo byli niedaleko od lądu, mniej więcej na dwieście łokci, ciągnąc sieć z rybami.
13.POZNAŃSKAInni zaś uczniowie przypłynęli łodzią, ciągnąc sieć z rybakami, bo byli niedaleko od brzegu, tylko około dwunastu łokci.
14.WARSZ.PRASKAPozostali uczniowie dopłynęli w tym czasie łodzią, ciągnąc za sobą sieć napełnioną rybami. Do brzegu było tylko około dwustu łokci.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Nadto łodzią przybyli inni uczniowie, ciągnąc sieć ryb, bo byli niedaleko od lądu, tylko jakieś z dwieście łokci.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITPozostali uczniowie przypłynęli łódką, ciągnąc sieć z rybami, byli bowiem niedaleko od brzegu, około stu metrów.
17.TOR.PRZ.2023A inni uczniowie przybyli w łodzi, bo byli niedaleko od lądu, około dwieście łokci, ciągnąc sieć z rybami.