« Jan 7:51 Ewangelia Jana 7:52 Jan 7:53 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Odpowiedzieli i rzekli mu: czyli i ty z Galileie jesteś? Rozbierz a obacz, że prorok z Galileie niepowstawa.
2.WUJEK.1923Odpowiedzieli i rzekli mu: Alboś i ty jest Galilejczyk? Rozbieraj Pismo a obacz, że z Galilei prorok nie powstaje.
3.RAKOW.NTOdpowiedzieli, i rzekli mu: Zaś i ty z Galileiey jesteś? Badajże się, i obacz, iż Prorok z Galileiey nie był wzbudzony.
4.GDAŃSKA.1881A oni mu odpowiedzieli i rzekli: Izaliś i ty Galilejczyk? Badajże się, a obacz, żeć prorok z Galilei nie powstał.
5.GDAŃSKA.2017A oni mu odpowiedzieli: Czy i ty jesteś Galilejczykiem? Zbadaj i zobacz, że żaden prorok nie powstał z Galilei.
6.SZCZEPAŃSKIDali mu odpowiedź, mówiąc: Czy i ty nie pochodzisz z Galilei? Badaj {Pisma}, a obacz, że z Galilei prorok nie powstanie!
7.MARIAWICIA oni odpowiedzieli mu i rzekli: Izaliś i ty jest Galilejczykiem? Badajże Pismo, a zobacz, że z Galilei Prorok on nie powstaje.
8.GRZYM1936Odrzekli mu: Tyś też Galilejczyk? Badaj Pisma, a zobaczysz, że z Galilei prorok się nie wywodzi.
9.DĄBR.WUL.1973A odpowiadając mu rzekli: Czyżeś i ty Galilejczykiem? Badaj Pisma, a zobaczysz, że Prorok nie powstanie w Galilei.
10.DĄBR.GR.1961Odpowiadając mu rzekli: Czyżeś i ty Galilejczykiem? Zbadaj Pismo, a zobaczysz, że nie może powstać Prorok w Galilei.
11.TYSIĄCL.WYD5Odpowiedzieli mu: Czy i ty jesteś z Galilei? Zbadaj i zobacz, że żaden prorok nie powstaje z Galilei.
12.BRYTYJKAOdpowiadając mu, rzekli: Czy i ty jesteś z Galilei? Zbadaj Pisma i dowiedz się, że prorok nie z Galilei się wywodzi.
13.POZNAŃSKAOdpowiedzieli mu: - Czy ty jesteś z Galilei? Zbadaj (Pisma), a zobaczysz, że prorok nie przyjdzie z Galilei!
14.WARSZ.PRASKAA oni zapytali go: Czy ty też jesteś z Galilei? Przypomnij sobie, zastanów się: przecież żaden prorok nie pochodzi z Galilei.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Odpowiadając mu, rzekli: Czy ty też jesteś z Galilei? Zbadaj i zobacz, że prorok nie zostaje podniesiony z Galilei.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITOdpowiedzieli mu: Może ty też jesteś z Galilei? Sprawdź, to się przekonasz, że z Galilei nie wywodzi się żaden prorok.
17.TOR.PRZ.W odpowiedzi, rzekli mu: Czy i ty jesteś z Galilei? Zbadaj to, a zobaczysz, że żaden prorok nie powstał z Galilei.