« Jan 8:19 Ewangelia Jana 8:20 Jan 8:21 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574(8:10) Te słowa mówił Jesus w skarbnicy, ucząc w kościele. A żaden go nie pojmał, iż jeszcze nieprzyszła była godzina jego.
2.WUJEK.1923Te słowa mówił Jezus w skarbnicy, ucząc w kościele: a żaden go nie poimał; bo jeszcze nie przyszła godzina jego.
3.RAKOW.NTTe słowa mówił Jezus w skarbnicy, ucząc w Kościele; a żaden nie pojmał go; iż jeszcze nie przyszła była godzina jego.
4.GDAŃSKA.1881Te słowa mówił Jezus w skarbnicy, ucząc w kościele, a żaden go nie pojmał; bo jeszcze była nie przyszła godzina jego.
5.GDAŃSKA.2017Te słowa mówił Jezus w skarbcu, nauczając w świątyni, a nikt go nie schwytał, bo jeszcze nie nadeszła jego godzina.
6.SZCZEPAŃSKITe słowa powiedział {Jezus}, gdy przy skarbcu nauczał w świątyni. A nikt Go nie pojmał, bo jeszcze nie nadeszła godzina Jego.
7.MARIAWICITe słowa mówił Jezus w skarbnicy, nauczając w Kościele, a żaden Go nie pojmał, bo jeszcze nie przyszła godzina Jego.
8.GRZYM1936Te słowa wypowiedział Jezus w kościele w tem miejscu, gdzie jest skarbiec, a nikt na niego ręki nie podniósł, bo jeszcze nie przyszła godzina jego.
9.DĄBR.WUL.1973Te słowa wypowiedział Jezus ucząc w świątyni przy skarbcu. A nikt go nie pojmał, bo jeszcze nie nadeszła godzina jego.
10.DĄBR.GR.1961Te słowa wypowiedział nauczając w świątyni przy skarbcu. A nikt go nie pojmał, bo jeszcze nie nadeszła jego godzina.
11.TYSIĄCL.WYD5Słowa te wypowiedział przy skarbcu, kiedy nauczał w świątyni. Mimo to nikt Go nie pojmał, gdyż godzina Jego jeszcze nie nadeszła.
12.BRYTYJKATe słowa wypowiedział, gdy nauczał przy skarbcu w świątyni. A nikt go nie pojmał, bo jeszcze nie nadeszła jego godzina.
13.POZNAŃSKATe słowa powiedział przy skarbcu, nauczając w świątyni. I nikt Go nie pojmał, bo jeszcze nie nadeszła Jego godzina.
14.WARSZ.PRASKASłowa te wypowiedział, gdy znajdował się przy skarbcu, gdzie nauczał, w świątyni. Nikt Go jednak nie pojmał, bo jeszcze nie nadeszła Jego godzina.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Te rzeczy Jezus powiedział w skarbcu, ucząc w Świątyni. Nikt go także nie pojmał, bo nie przyszła jeszcze jego godzina.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITTe słowa wypowiedział przy skarbcu, gdy nauczał w świątyni. Nikt Go wówczas nie schwytał, gdyż jeszcze nie nadeszła Jego godzina.
17.TOR.PRZ.Te słowa wypowiedział Jezus w skarbcu, ucząc w świątyni; i nikt Go nie pojmał, bo jeszcze nie nadeszła Jego godzina.