« Jan 8:22 Ewangelia Jana 8:23 Jan 8:24 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574(8:13) I rzekł im: wy z niskości jesteście, ja z wierzchu jestem; wy z świata tego, ja nie jestem z świata tego.
2.WUJEK.1923I mówił im: Wyście z niskości, a Jam z wysokości. Wyście z tego świata, a Jam nie jest z tego świata.
3.RAKOW.NTI rzekł im: Wy z niska jesteście, ja z wysoka jestem; wy z świata tego jesteście, jam nie jest z świata tego.
4.GDAŃSKA.1881I rzekł do nich: Wyście z niskości, a jam z wysokości; wyście z tego świata, a jam zasię nie jest z tego świata.
5.GDAŃSKA.2017I powiedział do nich: Wy jesteście z niskości, a ja jestem z wysoka. Wy jesteście z tego świata, ja zaś nie jestem z tego świata.
6.SZCZEPAŃSKII mówił im: Wyście z padołu, Jam z wysoka; wyście z tego świata, Jam nie jest z tego świata.
7.MARIAWICII mówił im: Wy jesteście z nizkości, a Jam z wysokości. Wy jesteście z tego świata, a Jam nie jest z tego świata.
8.GRZYM1936A on im mówił: Wy jesteście z niskości, a ja z wysokości. Wyście z tego świata, a ja nie jestem z tego świata.
9.DĄBR.WUL.1973I mówił im: Wy jesteście z niskości, a ja z wysokości; wy jesteście z tego świata, a ja nie jestem z tego świata.
10.DĄBR.GR.1961I mówił im: Wy jesteście z niskości, a ja z wysoka; wy jesteście z tego świata, a ja nie z tego świata.
11.TYSIĄCL.WYD5A On rzekł do nich: Wy jesteście z niskości, a Ja jestem z wysoka. Wy jesteście z tego świata, Ja nie jestem z tego świata.
12.BRYTYJKAI rzekł do nich: Wy jesteście z niskości, Ja zaś z wysokości; wy jesteście z tego świata, a Ja nie jestem z tego świata.
13.POZNAŃSKAI powiedział im: - Wy jesteście z dołu, a Ja z góry. Wy jesteście z tego świata, a Ja nie jestem z tego świata.
14.WARSZ.PRASKAA On rzekł do nich: Wy jesteście z nizin ziemi, a Ja jestem z wysoka. Wy jesteście z tego świata, a Ja nie jestem z tego świata.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Powiedział im także: Wy jesteście z tych poniżej, ja jestem z tych w górze; wy jesteście z tego świata, ja nie jestem z tego świata.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITA On ciągnął dalej: Wy jesteście z niskości, Ja jestem z wysoka. Wy jesteście z tego świata, a Ja nie jestem z tego świata.
17.TOR.PRZ.I powiedział do nich: Wy jesteście z niskości, ja z wysokości; wy jesteście z tego świata, ja nie jestem z tego świata.