« Jan 8:25 Ewangelia Jana 8:26 Jan 8:27 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574(8:16) Wiele mam o was mówić, i sędzić, ale kto mię posłał, prawdziwy jest. A ja co słyszałem od niego, to mówię na świecie.
2.WUJEK.1923Mam o was wiele mówić i sądzić; lecz ten, który mię posłał, jest prawdziwy, a Ja, com słyszał od niego, to powiadam na świecie.
3.RAKOW.NTWiele mam o was mówić, i sądzić; ale on, który mię posłał, prawdziwy jest; a ja, com słyszał od niego, to mówię na świecie.
4.GDAŃSKA.1881Wieleć mam o was mówić i sądzić; ale ten, który mię posłał, jest prawdziwy, a ja, com od niego słyszał, to mówię na świecie.
5.GDAŃSKA.2017Wiele mam o was do powiedzenia i do sądzenia. Ale ten, który mnie posłał, jest prawdziwy, a ja mówię na świecie to, co od niego słyszałem.
6.SZCZEPAŃSKIJa wiele mam o was do mówienia i sądzenia, ale Ten, który Mnie posłał, jest prawdomówny, a Ja światu to oznajmiam, co od Niego słyszałem.
7.MARIAWICIWiele mam o was mówić i sądzić, ale Ten, Który Mię posłał, prawdziwy jest, i Ja, com słyszał od Niego, to mówię na świecie.
8.GRZYM1936Wiele mam jeszcze o was mówić i sądzić; lecz wiedzcie, że ten, co mię posłał, prawdziwy jest, a co usłyszałem od niego, to mówię na świecie.
9.DĄBR.WUL.1973Mam o was wiele do mówienia i sądzenia; a ten, który mię posłał, godzien jest wiary. I to, co od niego słyszałem, głoszę na świat.
10.DĄBR.GR.1961Mam o was wiele do mówienia i sądzenia, a ten, który mnie posłał, godzien jest wiary. I to, co od niego usłyszałem, głoszę światu.
11.TYSIĄCL.WYD5Wiele mam w waszej sprawie do powiedzenia i do osądzenia. Ale Ten, który Mnie posłał, jest prawdomówny, a Ja mówię wobec świata to, co usłyszałem od Niego.
12.BRYTYJKAWiele mógłbym o was mówić i sądzić, lecz Ten, który mnie posłał, jest wiarogodny, a Ja to, co usłyszałem od niego, mówię do świata.
13.POZNAŃSKAMógłbym o was wiele powiedzieć i w wielu sprawach potępić. Ten, który mnie posłał, jest wiarogodny. Ja zaś mówię wobec świata to, co od Niego usłyszałem.
14.WARSZ.PRASKAMam, co prawda, wiele jeszcze do powiedzenia o was i do potępienia w was, lecz Ten, który Mnie posłał, jest samą Prawdą, a Ja przekazuję światu jedynie to, co otrzymałem od Niego.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Co do waszego, wiele mam mówić i oddzielać; prawdomówny jest tylko Ten, kto mnie posłał; a ja mówię na świecie to, co usłyszałem od Niego.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITWiele mógłbym o was powiedzieć i wydać niejeden sąd, lecz Ten, który Mnie posłał, jest godny wiary, a Ja przekazuję światu to, co usłyszałem od Niego.
17.TOR.PRZ.Wiele mam o was do powiedzenia i do sądzenia; ale Ten, który mnie posłał, jest prawdziwy, a ja, co usłyszałem od Niego, to mówię do świata.