« Jan 8:6 Ewangelia Jana 8:7 Jan 8:8 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Gdy tedy nie przestawali go pytać, podniósł się i rzekł im: Kto z was bez grzechu jest, niech na nię pierwszy rzuci kamień.
2.RAKOW.NTA gdy nalegali pytając go, podnióższy się, rzekł do nich: Który bez grzechu z was jest, pierwszy niech kamień na nię rzuci.
3.GDAŃSKA.1881A gdy się go nie przestawali pytać, podniósł się, rzekł do nich: Kto z was jest bez grzechu, niech na nią pierwszy kamieniem rzuci.
4.GDAŃSKA.2017A gdy nie przestawali go pytać, podniósł się i powiedział do nich: Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem.
5.SZCZEPAŃSKIAle Jezus, schyliwszy się nizko, pisał palcem po ziemi. Gdy zaś nie przestawali Mu stawiać pytań, podniósł się i rzekł do nich: Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy na nią rzuci kamieniem.
6.MARIAWICIA gdy nie przestawali Go pytać, podniósł się i rzekł im: Który z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamień.
7.GRZYM1936A ponieważ nie przestawali go pytać, wyprostował się i odpowiedział: Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamieniem.
8.DĄBR.WUL.1973Gdy jednak nie przestawali go pytać, podniósł się i rzekł im: Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamieniem.
9.DĄBR.GR.1961Gdy jednak nie przestawali go pytać, podniósł się i rzekł im: Kto z was bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamieniem.
10.TYSIĄCL.WYD5A kiedy w dalszym ciągu Go pytali, podniósł się i rzekł do nich: Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem.
11.BRYTYJKAA gdy go nie przestawali pytać, podniósł się i rzekł do nich: Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamieniem.
12.POZNAŃSKAGdy jednak pytali Go natarczywie, wyprostował się i rzekł im: - Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem.
13.WARSZ.PRASKAA gdy oni w dalszym ciągu natarczywie pytali, podniósł się i rzekł do nich: Ten z was, który jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A gdy go powstrzymywali pytając, podniósł się oraz do nich powiedział: Bezgrzeszny z was, niech pierwszy rzuci na nią kamień.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITA gdy tak nalegali z pytaniem, wyprostował się i powiedział do nich: Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem.
16.TOR.PRZ.A gdy tak nalegali pytając Go, wyprostował się i powiedział do nich: „Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem.”