« DzA 11:4 Dzieje Apostolskie 11:5 DzA 11:6 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Ja byłem wmieście Joppie modlący się, i widziałem w zachwyceniu widzenie, zstępujące naczynie niejakie jako prześcieradło wielkie za czterzy końce wisząc znieba, i przyszło aż do mnie.
2.WUJEK.1923Jam był w mieście Joppie, modląc się, i widziałem w zachwyceniu widzenie, zstępujące niejakie naczynie, jakoby prześcieradło wielkie, za cztery końce spuszczone z nieba, i przyszło aż do mnie.
3.RAKOW.NTJam był w mieście Joppen modląc się; i widziałem w zapamiętaniu widzenie, zstępujące naczynie niejakie jakoby prześcieradło wielkie, za cztery końce uwiązane z nieba, i przyszło aż do mnie.
4.GDAŃSKA.1881Byłem w mieście Joppie, modląc się; i widziałem w zachwyceniu widzenie, naczynie niejakie zstępujące jako prześcieradło wielkie, za cztery rogi uwiązane, i spuszczone z nieba, i przyszło aż do mnie.
5.GDAŃSKA.2017Będąc w mieście Jafie, modliłem się i w zachwyceniu miałem widzenie – jakiś przedmiot zstępujący, jakby wielkie płótno, za cztery rogi uwiązane i spuszczone z nieba, i dotarło aż do mnie.
6.JACZEWSKI"Będąc w Joppie, modliłem się, i podczas zachwycenia ujrzałem niby naczynie na podobieństwo wielkiego prześcieradła, które czterema końcami będąc zwrócone ku niebu, spuszczało się ku mnie.
7.SZCZEPAŃSKIModliłem się ja w mieście Joppie i w zachwycie miałem widzenie: zstępował jakiś toboł, niby wielkie prześcieradło, czterema końcami spuszczany z nieba, i doszedł aż do mnie,
8.DĄBR.WUL.1973Modliłem się w mieście Joppie i w zachwyceniu miałem widzenie, naczynie jakieś, opadające jakby wielkie prześcieradło, czterema końcami spuszczane z nieba doszło aż do mnie.
9.DĄBR.GR.1961Modliłem się w mieście Joppie i w zachwyceniu miałem widzenie: przedmiot jakiś, jakby chusta wielka, czterema końcami spuszczona z nieba doszła aż do mnie.
10.TYSIĄCL.WYD5Modliłem się - mówił - w mieście Jafie i w zachwyceniu ujrzałem jakiś spuszczający się przedmiot, podobny do wielkiego płótna czterema końcami opadającego z nieba. I dotarł aż do mnie.
11.BRYTYJKAByłem w mieście Joppie i modliłem się; naraz w zachwyceniu miałem widzenie; jakiś przedmiot, jakby wielkie lniane płótno, opuszczane za cztery rogi, zstępowało z nieba, aż dotarło do mnie.
12.POZNAŃSKAModliłem się w mieście Joppa i w zachwyceniu zobaczyłem jakiś przedmiot, podobny do wielkiego płótna, które spuszczając się czterema końcami z nieba opadało aż do mnie.
13.WARSZ.PRASKAPrzebywając w mieście Jafie modliłem się dnia pewnego. I oto nagle zobaczyłem w zachwyceniu coś na kształt wielkiego płótna czterema końcami opadającego z nieba. I dotarło aż do mnie.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Ja byłem w mieście Joppie i się modliłem. Potem w uniesieniu zobaczyłem widzenie jakieś schodzące naczynie, jak wielkie płótno, czterema rogami spuszczane z Nieba; i dotarło aż do mnie.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITPrzebywałem w mieście Joppie. Tam podczas modlitwy, będąc w zachwyceniu, miałem widzenie. Oto jakiś przedmiot przypominający wielkie płótno, trzymany za cztery rogi, opuszczał się z nieba i zatrzymał tuż przy mnie.
16.TOR.NOWE.PRZ.Ja, gdy byłem w mieście Joppie i modliłem się, miałem w uniesieniu widzenie; ujrzałem jakiś przedmiot zstępujący jakby wielkie płótno, za cztery rogi spuszczane z nieba i dotarło aż do mnie;