« DzA 2:24 Dzieje Apostolskie 2:25 DzA 2:26 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Bo Dawid mówi o niem: Upatrowałem pana przedemną zawżdy, iż po prawicy mojej jest, abym się nie poruszył.
2.WUJEK.1923Albowiem Dawid o nim mówi: Upatrowałem zawżdy Pana przed sobą; bo mi jest po prawicy, abych nie był wzruszon.
3.RAKOW.NTDawid bowiem mówi o nim: Upatrowałem Pana przed sobą zawżdy, iż jest po prawicy mojej, abych nie był wzruszon.
4.GDAŃSKA.1881Albowiem o nim mówi Dawid: Upatrywałem zawsze Pana przed obliczem mojem; bo mi jest po prawicy, abym nie był wzruszony.
5.GDAŃSKA.2017Dawid bowiem mówi o nim: Patrzyłem na Pana zawsze przed moim obliczem, bo jest po mojej prawicy, żebym się nie zachwiał.
6.JACZEWSKIDawid powiedział: Pana zawsze miałem przed sobą, jest mi on po prawicy, by mi nikt nie szkodził.
7.SZCZEPAŃSKIAlbowiem Dawid o Nim mówi: »Miałem Pana zawsze przed oczyma memi, bo Jest po mej prawicy, bym nie był poruszon.
8.MARIAWICIAlbowiem Dawid tak mówi o Nim: Widzę Pana zawsze przed sobą, albowiem jest mi po prawicy, ażebym nie był poruszony:
9.DĄBR.WUL.1973Dawid bowiem mówi o nim: Miałem Pana zawsze przed oczyma mymi, bo jest po mojej prawicy, abym się nie zachwiał.
10.DĄBR.GR.1961Dawid bowiem mówi o nim: Miałem Pana zawsze przed oczyma mymi, bo jest po mojej prawicy, abym się nie zachwiał.
11.TYSIĄCL.WYD5Miałem Pana zawsze przed oczami, gdyż stoi po mojej prawicy, abym się nie zachwiał.
12.BRYTYJKADawid bowiem mówi o nim:Miałem Pana zawsze przed oczami mymi, Gdyż jest po prawicy mojej, abym się nie zachwiał.
13.POZNAŃSKAPowiedział bowiem o Nim Dawid: »Zawsze blisko widziałem Pana, Nie zachwieję się, bo jest po prawicy mojej.
14.WARSZ.PRASKAskoro już Dawid, Jego mając na uwadze, tak powiedział: Nieustannie mam Pana przed mymi oczyma, bo jest On zawsze przy moim boku, żebym się nie zachwiał.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Gdyż Dawid o nim mówi: Przez cały czas widziałem przede mną Pana, że jest po mojej prawicy, abym nie został zachwiany.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITDawid bowiem tak mówi o Nim: Pan jest u mnie zawsze na pierwszym miejscu, z Nim u mojej prawicy nie zachwieję się!
17.TOR.PRZ.Dawid bowiem mówi o Nim: Przez cały czas widziałem Pana przed moim obliczem: Bo jest po mojej prawicy, abym nie został zachwiany.