« DzA 20:30 Dzieje Apostolskie 20:31 DzA 20:32 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Przeto czujcie, pamiętając iż trzy lata wnocy i we dnie nie przestawałem ze łzami napominać każdego.
2.WUJEK.1923Dlategóż czujcie, pomniąc, żem przez trzy lata w nocy i we dnie nie przestawał napominać z was każdego ze łzami.
3.RAKOW.NTDla tego czujcie, pomniąc żem przez trzy lata w nocy i we dnie nie przestawał ze łzami napominać z was każdego.
4.GDAŃSKA.1881Przetoż czujcie, pomnąc, żem przez trzy lata w nocy i we dnie nie przestawał napominać ze łzami każdego z was.
5.GDAŃSKA.2017Dlatego czuwajcie, pamiętając, że przez trzy lata we dnie i w nocy nie przestawałem ze łzami napominać każdego z was.
6.JACZEWSKICzuwajcie tedy, pamiętając o tem, że przez trzy lata ani w dzień ani w nocy nie spocząłem, ale każdemu z was ze łzami przestrogi dawałem.
7.SZCZEPAŃSKIDlatego czuwajcie, pamiętając, że przez trzy lata dniem i nocą nie przestawałem napominać każdego z was ze łzami.
8.DĄBR.WUL.1973Dlatego czuwajcie pamiętając, żem przez trzy lata we dnie i w nocy nie przestawał wśród łez napominać każdego z was.
9.DĄBR.GR.1961Dlatego czuwajcie, pamiętajcie, żem przez trzy lata we dnie i w nocy nie przestawał wśród łez napominać każdego z was.
10.TYSIĄCL.WYD5Dlatego czuwajcie, pamiętając, że przez trzy lata w dzień i w nocy nie przestawałem ze łzami upominać każdego <z was>.
11.BRYTYJKAPrzeto czuwajcie, pamiętając, że przez trzy lata we dnie i w nocy nie przestawałem ze łzami napominać każdego z was.
12.POZNAŃSKADlatego czuwajcie i pamiętajcie, że przez trzy lata we dnie i w nocy nie przestawałem każdego z was we łzach napominać.
13.WARSZ.PRASKAMiejcie się więc na baczności; nie zapominajcie, że przez trzy lata, gdy wśród was byłem, nie przestawałem, we dnie i w nocy, upominać każdego z was.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Dlatego czuwajcie, przypominając sobie, że przez trzy lata, dniem i nocą, nie przestałem ze łzami ostrzegać każdego jednego.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITDlatego bądźcie czujni! Pamiętajcie, że przez trzy lata, dniem i nocą, nie przestawałem ze łzami napominać każdego z was.
16.TOR.NOWE.PRZ.Dlatego czuwajcie, pamiętając, że przez trzy lata nocami i dniami nie przestawałem ze łzami napominać każdego z was.