« DzA 20:6 Dzieje Apostolskie 20:7 DzA 20:8 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A w jeden z sabathów, gdy się zebrali uczniowie łamać chleb, Paweł przepowiedał im, mając wyciągnąć nazajutrz, i przedłużył rzecz aż do pułnocy.
2.WUJEK.1923A w pierwszy dzień po szabbacie, gdyśmy się zeszli na łamanie chleba, Paweł rozmawiał z nimi, mając wyjechać nazajutrz, i przedłużył mowę aż do północy.
3.RAKOW.NTA w pierwszy dzień Szabatów, gdy się zgromadzili uczniowie ku łamaniu chleba, Paweł rozmawiał z nimi, mając wyniść nazajutrz, i przedłużył mowę aż do pułnocy.
4.GDAŃSKA.1881Tedy pierwszy dzień po sabacie, gdy się uczniowie zgromadzili na łamanie chleba, Paweł rozmawiał z nimi, mając iść precz nazajutrz, i przedłużył mowę aż do północy.
5.GDAŃSKA.2017A pierwszego dnia po szabacie, gdy uczniowie zebrali się na łamanie chleba, Paweł, który miał nazajutrz odjechać, przemawiał do nich i przeciągnął mowę aż do północy.
6.JACZEWSKIPierwszego dnia po sobocie zebraliśmy się na łamanie chleba. Paweł zamierzając nazajutrz udać się w dalszą podróż, miał kazanie i takowe przeciągnął aż do północy.
7.SZCZEPAŃSKIA gdyśmy się zeszli na łamanie chleba w niedzielę, Paweł, mając odjechać dnia następnego, rozmawiał z nimi i przedłużył swą mowę aż do północy.
8.DĄBR.WUL.1973A pierwszego dnia po szabacie, gdyśmy się zeszli na łamanie chleba, Paweł mając odjechać nazajutrz, rozprawiając z nimi przedłużył swą mowę aż do północy.
9.DĄBR.GR.1961Pierwszego dnia po szabacie, gdyśmy się zeszli na łamanie chleba. Paweł, który miał odjechać nazajutrz, rozprawiając z nimi przedłużył swą mowę aż do północy.
10.TYSIĄCL.WYD5W pierwszym dniu po szabacie, kiedy zebraliśmy się na łamanie chleba, Paweł, który nazajutrz zamierzał odjechać, przemawiał do braci i przedłużył mowę aż do północy.
11.BRYTYJKAA pierwszego dnia po sabacie, gdy się zebraliśmy na łamanie chleba, Paweł, który miał odjechać nazajutrz, przemawiał do nich i przeciągnął mowę aż do północy.
12.POZNAŃSKAGdy zebraliśmy się pierwszego dnia po szabacie na łamanie chleba, Paweł przemówił do nich, a ponieważ nazajutrz zamierzał odjechać, przeciągnął przemówienie aż do północy.
13.WARSZ.PRASKAPierwszego zaś dnia po szabacie, kiedy zebraliśmy się razem na wspólne łamanie chleba, Paweł, ponieważ już następnego dnia miał odjechać, przemawiał do nich. Jego wystąpienie przeciągnęło się aż do północy.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A w pierwszym dniu tygodnia, kiedy uczniowie się zebrali, aby połamać chleb, Paweł im wykładał, zamierzając wyruszyć nazajutrz. Ale przeciągnął mowę aż do północy.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITPierwszego dnia po szabacie, gdy się zebraliśmy na łamanie chleba, Paweł, który miał odjechać nazajutrz, rozprawiał z nimi i przedłużył swą mowę aż do północy.
16.TOR.NOWE.PRZ.A pierwszego dnia po sabacie, gdy uczniowie zgromadzili się by łamać chleb, Paweł rozprawiał z nimi, zamierzając odejść następnego dnia, przeciągnął tę mowę aż do północy.