« DzA 21:31 Dzieje Apostolskie 21:32 DzA 21:33 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Który zaraz wziąwszy draby i setniki, przybieżał do nich. A oni ujrzawszy Hetmana i draby przestali bić Pawła.
2.WUJEK.1923Który natychmiast wziąwszy żołnierze i rotmistrze, zbieżał do nich. Którzy gdy obaczyli Tysiącznika i żołnierze, przestali bić Pawła.
3.RAKOW.NTKtóry zarazem wziąwszy Żołnierze i Setniki, zbieżał do nich. A oni ujźrzawszy Rotmistrza i Żołnierze, przestali bić Pawła.
4.GDAŃSKA.1881Który zarazem wziąwszy z sobą żołnierze i setniki, przybieżał do nich. A oni ujrzawszy hetmana i żołnierze, przestali Pawła bić.
5.GDAŃSKA.2017Natychmiast wziął żołnierzy i setników i zbiegł do nich na dół. A kiedy zobaczyli dowódcę i żołnierzy, przestali bić Pawła.
6.JACZEWSKIZ wojskiem i centuryonami przybył on natychmiast tam, gdzie było zbiegowisko. Żydzi ujrzawszy naczelnika i wojsko, zaprzestali bić Apostoła.
7.SZCZEPAŃSKIOn więc natychmiast zebrał żołnierzy i setników, i przybiegł do nich. A owi, widząc trybuna i żołnierzy, przestali bić Pawła.
8.DĄBR.WUL.1973Natychmiast więc wziąwszy z sobą żołnierzy i setników pobiegł do nich. A oni widząc trybuna i żołnierzy przestali bić Pawła.
9.DĄBR.GR.1961Natychmiast więc wziąwszy z sobą żołnierzy i setników, zbiegł do nich (z góry). A oni widząc trybuna i żołnierzy przestali bić Pawła.
10.TYSIĄCL.WYD5Natychmiast wziął żołnierzy i setników i zbiegł do nich na dół. Na widok trybuna i żołnierzy zaprzestano bić Pawła.
11.BRYTYJKATen, wziąwszy z sobą żołnierzy i setników, natychmiast pobiegł do nich, oni zaś skoro zobaczyli dowódcę i żołnierzy, zaprzestali bić Pawła.
12.POZNAŃSKATen natychmiast zebrał żołnierzy i setników i pobiegł do nich. Na widok trybuna kohorty i żołnierzy przestali bić Pawła.
13.WARSZ.PRASKAZebrał tedy natychmiast żołnierzy i setników i przybył do nich. Na widok trybuna oraz żołnierzy zaprzestano znęcać się nad Pawłem.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Ten natychmiast przyjął żołnierzy i setników i do nich zszedł; a oni jak zobaczyli tysiącznika oraz żołnierzy, przestali bić Pawła.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITWziął więc żołnierzy oraz setników i natychmiast pobiegł do nich. Na widok dowódcy z żołnierzami zaprzestano bić Pawła.
16.TOR.NOWE.PRZ.Ten natychmiast wziął ze sobą żołnierzy i setników, i przybiegł do nich. A oni, widząc dowódcę i żołnierzy, zaprzestali bić Pawła.