« DzA 22:12 Dzieje Apostolskie 22:13 DzA 22:14 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Przyszedszy ku mnie i stanąwszy, rzekł mi: Saulu bracie przejrzy. A ja tejże godziny wejrzałem nań.
2.WUJEK.1923Przyszedłszy do mnie i stanąwszy, rzekł mi: Szawle bracie! przejrzyj. A ja téjże godziny wejrzałem nań.
3.RAKOW.NTPrzyszedszy do mnie, i przystąpiwszy się rzekł mi: Saulu bracie, przejźrzy. A ja onejże godziny przejźrzałem nań.
4.GDAŃSKA.1881Przyszedłszy do mnie i przystąpiwszy, rzekł mi: Saulu bracie, przejrzyj! A jam tejże godziny wejrzał na niego.
5.GDAŃSKA.2017Przyszedł, podszedł do mnie i powiedział: Bracie Saulu, przejrzyj! I w tej chwili spojrzałem na niego.
6.JACZEWSKIzbliżył się do mnie i rzekł: - Szawle, bracie, przejrzej. I ja tejże godziny ujrzałem go,
7.SZCZEPAŃSKIprzybył do mnie, i stanąwszy przy mnie, rzekł: Bracie Szawle, przejrzyj! A ja w tejże chwili spojrzałem na niego.
8.MARIAWICITen przyszedłszy do mnie i stojąc, rzekł mi: Szawle, bracie, przejrzyj. Tedy tejże godziny ujrzałem go.
9.DĄBR.WUL.1973przybył do mnie i zbliżywszy się rzekł mi: Szawle, bracie, przejrzyj! I w tejże chwili spojrzałem na niego.
10.DĄBR.GR.1961przybył do mnie i zbliżywszy się powiedział do mnie: Szawle, bracie, przejrzyj! I w tejże chwili spojrzałem na niego.
11.TYSIĄCL.WYD5przyszedł, przystąpił do mnie i powiedział: Szawle, bracie, przejrzyj! W tejże chwili spojrzałem na niego,
12.BRYTYJKAPrzyszedł do mnie i stanąwszy przy mnie, rzekł: Bracie Saulu, przejrzyj! A ja w tej chwili przejrzałem i spojrzałem na niego.
13.POZNAŃSKAprzyszedł, stanął przede mną i powiedział: »Szawle, bracie, przejrzyj!« W tej samej chwili spojrzałem na niego.
14.WARSZ.PRASKAodnalazł mnie, przyszedł do mnie i powiedział: Szawle, bracie, przejrzyj! I w tej chwili spojrzałem na niego.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.przyszedł do mnie, stanął obok i mi powiedział: Saulu, bracie, przejrzyj. Zatem ja patrzałem na niego od tej godziny.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITprzyszedł do mnie, stanął obok i powiedział: Bracie Saulu, przejrzyj! W tej chwili spojrzałem na niego.
17.TOR.PRZ.2023Przyszedł do mnie, stanął obok i powiedział do mnie: Saulu, bracie, przejrzyj! I ja w tej chwili spojrzałem na niego.