« DzA 22:17 Dzieje Apostolskie 22:18 DzA 22:19 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Spiesz się a wynidź rychło z Jeruzalema, poniewasz nie przyjmą twego świadectwa o mnie.
2.WUJEK.1923I widziałem go mówiącego do mnie: Spiesz się, a wynidź rychło z Jeruzalem; albowiem świadectwa twego nie przyjmą o mnie.
3.RAKOW.NTI widziałem go mówiącego mnie: Spiesz się; a wynidź rychło z Jeruzalem; abowiem nie przyjmą twego świadectwa o mnie.
4.GDAŃSKA.1881I widziałem go mówiącego do siebie: Spiesz się; a wynijdź rychło z Jeruzalemu, ponieważ świadectwa twego nie przyjmą o mnie.
5.GDAŃSKA.2017I widziałem go, jak mówił do mnie: Pospiesz się i wyjdź szybko z Jerozolimy, ponieważ nie przyjmą twego świadectwa o mnie.
6.JACZEWSKIi ujrzałem Pana, który mówił do mnie: - Wynijdź prędko z Jerozolivmy, bo tu nie uwierzą twemu świadectwu o mnie.
7.SZCZEPAŃSKIi ujrzałem Go, gdy mówił do mnie: Spiesz się i rychło uchodź z Jerozolimy, albowiem nie przyjmą twego świadectwa o Mnie.
8.MARIAWICIi widziałem Go, i On mówił do mnie: Pośpiesz się i wynijdź co rychlej z Jeruzalem, bo nie przyjmą świadectwa twego o Mnie.
9.DĄBR.WUL.1973i ujrzałem go, jak mówił do mnie: Spiesz się i uchodź rychło z Jerozolimy, bo nie przyjmą twego świadectwa o mnie.
10.DĄBR.GR.1961i ujrzałem go jak mówił do mnie: Spiesz się i uchodź rychło z Jerozolimy, bo nie przyjmą twego świadectwa o mnie.
11.TYSIĄCL.WYD5Ujrzałem Go: Śpiesz się i szybko opuść Jeruzalem - powiedział do mnie - gdyż nie przyjmą twego świadectwa o Mnie.
12.BRYTYJKAI ujrzałem go, jak do mnie mówił: Pośpiesz się i wyjdź prędko z Jerozolimy, ponieważ nie przyjmą twego świadectwa o mnie.
13.POZNAŃSKAZobaczyłem Go, jak mówi do mnie: »Spiesz się i opuść prędko Jerozolimę, bo tu nie przyjmą twego świadectwa o Mnie«.
14.WARSZ.PRASKAZobaczyłem Go i usłyszałem, jak wypowiedział do mnie te oto słowa: Pośpiesz się i jak najszybciej opuszczaj Jerozolimę, tu bowiem nie przyjmą twojego świadectwa o Mnie.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.I zobaczyłem Go, jak mi mówi: Gorliwie się staraj; wyjdź też pospiesznie z Jerozolimy, ponieważ nie przyjmą twojego świadectwa o mnie.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITZobaczyłem Go, jak do mnie mówi: Śpiesz się! Czym prędzej opuść Jerozolimę, ponieważ nie przyjmą twego świadectwa o Mnie.
17.TOR.PRZ.2023I zobaczyłem Go mówiącego do mnie: „Pośpiesz się i wyjdź szybko z Jerozolimy, ponieważ nie przyjmą od ciebie świadectwa o mnie.”