« DzA 24:10 Dzieje Apostolskie 24:11 DzA 24:12 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Iż nie masz więcej dwunaście dni, jakom wstąpił modlić się do Jeruzalema.
2.WUJEK.1923Albowiem dowiedzieć się możesz, iż niemasz więcéj dni jedno dwanaście, jakom ja przyszedł do Jeruzalem, abym się modlił.
3.RAKOW.NTGdyż możesz ty poznać, iż więcej niemasz dni jedno dwanaście, jakom wstąpił abym się pokłonił w Jeruzalem.
4.GDAŃSKA.1881Gdyż ty wiedzieć możesz, iż nie masz więcej dni tylko dwanaście, jakom ja przyszedł do Jeruzalemu, abym się modlił.
5.GDAŃSKA.2017Możesz sprawdzić, że nie upłynęło więcej niż dwanaście dni, odkąd przybyłem do Jerozolimy, aby wielbić Boga.
6.JACZEWSKIMożesz z łatwością to sprawdzić, że nie ma więcej nad dni dwanaście, jak przybyłem do Jerozolimy, by się tam pomodlić.
7.SZCZEPAŃSKIMożesz bowiem się przekonać, że niema dni więcej nad dwanaście, jak przybyłem do Jerozolimy, by cześć Bogu oddać.
8.DĄBR.WUL.1973Możesz się bowiem przekonać, że nie więcej jak dwanaście dni temu przybyłem do Jerozolimy, aby oddać cześć Bogu.
9.DĄBR.GR.1961Możesz się bowiem przekonać, że nie więcej jak dwanaście dni temu przybyłem do Jerozolimy, aby oddać cześć Bogu.
10.TYSIĄCL.WYD5Wiem, że od wielu lat jesteś sędzią tego narodu, dlatego śmiało będę się bronił. Możesz się bowiem przekonać, że nie więcej niż dwanaście dni temu przybyłem do Jeruzalem, aby oddać pokłon [Bogu].
11.BRYTYJKAMożesz sprawdzić, że nie upłynęło więcej niż dwanaście dni, odkąd przybyłem do Jerozolimy, aby się modlić.
12.POZNAŃSKANie upłynęło więcej niż dwanaście dni - możesz to zresztą sprawdzić - jak przybyłem do Jerozolimy, by oddać cześć Bogu.
13.WARSZ.PRASKAWiadomo mi, że od wielu lat jesteś urzędowym sędzią tego narodu. Dlatego też będę się bronił mając do ciebie pełne zaufanie. Będziesz się mógł przekonać za chwilę, że upłynęło zaledwie dwanaście dni od czasu, jak przybyłem do Jerozolimy, aby oddać pokłon Bogu.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Możesz się dowiedzieć, że nie są większe od dwunastu dni, od których wszedłem do Jerozolimy, by złożyć hołd Bogu.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITMożesz sprawdzić, że nie upłynęło więcej niż dwanaście dni, odkąd przybyłem do Jerozolimy, a przybyłem oddać cześć Bogu.
16.TOR.NOWE.PRZ.A ty możesz sprawdzić, że nie minęło więcej jak dwanaście dni od czasu, kiedy przyszedłem do Jerozolimy, aby oddać cześć Bogu;