« DzA 28:10 Dzieje Apostolskie 28:11 DzA 28:12 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A po trzech miesiącoch popłynęliśmy w okręcie Aleksandryiskiem, który zimował na wyspie, na którem było znamię Dyoskurowie.
2.WUJEK.1923A po trzech miesiącach, jechaliśmy w okręcie Alexandryjskim, który zimował na wyspie, na którym był herb Kastorów.
3.RAKOW.NTA po trzech miesiącach jechaliśmy w okręcie, który zimował na onej wyspie, Alexandryjskim, na którym był herb Dioskurów.
4.GDAŃSKA.1881A po trzech miesiącach puściliśmy się w okręcie Aleksandryjskim, który zimował na onej wyspie, mającym za herb Kastora i Polluksa.
5.GDAŃSKA.2017Po trzech miesiącach odpłynęliśmy na statku aleksandryjskim z godłem Kastora i Polluksa, który przezimował na tej wyspie.
6.JACZEWSKIa odpłynęliśmy od nich po trzech miesiącach na okręcie Alexandryjskim, który tu zimował, a którego znakiem był Kastor i Pollux.
7.SZCZEPAŃSKIA po trzech miesiącach odpłynęliśmy na okręcie aleksandryjskim, który przezimował na wyspie i nosił godło Dioskurów.
8.MARIAWICIA po trzech miesiącach jechaliśmy okrętem Aleksandryjskim, który na wyspie zimował, na którym był herb gwiazdy Bliźniąt.
9.DĄBR.WUL.1973A po upływie trzech miesięcy odpłynęliśmy na okręcie aleksandryjskim, który zimował na wyspie, a za godło miał Dioskurów.
10.DĄBR.GR.1961A po upływie trzech miesięcy odpłynęliśmy na okręcie aleksandryjskim, który zimował na wyspie, a za godło miał Dioskurów.
11.TYSIĄCL.WYD5Po trzech miesiącach odpłynęliśmy na okręcie aleksandryjskim z godłem Dioskurów, który przezimował na wyspie.
12.BRYTYJKAA po trzech miesiącach ruszyliśmy w drogę na aleksandryjskim statku, który przezimował na wyspie, a nosił godło Bliźniąt.
13.POZNAŃSKAPo trzech miesiącach pobytu wyruszyliśmy w drogę na okręcie aleksandryjskim, z godłem Dioskurów, który zimował na wyspie.
14.WARSZ.PRASKAPo trzech miesiącach wsiedliśmy na okręt aleksandryjski, który spędził zimę na wyspie, i popłynęliśmy dalej. Okręt miał godło Dioskurów.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Po trzech miesiącach wypłynęliśmy na statku aleksandryjskim, wyróżniającym się Dioskurami, który przezimował na wyspie.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITPo trzech miesiącach odpłynęliśmy statkiem aleksandryjskim, który zimował na wyspie, a nosił godło Dioskurów.
17.TOR.PRZ.A po trzech miesiącach odpłynęliśmy na statku aleksandryjskim z figurą dziobową bliźniąt, który przezimował na tej wyspie.