« DzA 4:16 Dzieje Apostolskie 4:17 DzA 4:18 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Ale aby się to więcej nieszerzyło do ludu, groźbą zagrozimy im, (aby) na potym nie mówili tym imieniem ni jednemu z ludzi.
2.WUJEK.1923Ale iżby się więcéj nie rozsławiało między ludzie, zagroźmy im, aby więcéj w imię to żadnemu człowiekowi nie mówili.
3.RAKOW.NTAle, iżby się więcej nie rozszerzało między lud, groźbą zagrozimy im, aby więcej nie mówili w imię to żadnemu człowiekowi.
4.GDAŃSKA.1881Ale aby się to więcej nie rozsławiało między ludźmi, zagroźmy im srodze, aby więcej w tem imieniu żadnemu człowiekowi nie mówili.
5.GDAŃSKA.2017Lecz żeby się to bardziej nie rozchodziło wśród ludzi, zabrońmy im pod groźbą mówić do kogokolwiek w to imię.
6.JACZEWSKIBy przecież nauka ta dalej się nie rozszerzała, zagroźmy im, by nikomu więcej o niej nie mówili".
7.SZCZEPAŃSKIAby jednak nie rozeszła się bardziej rzecz ta między ludem, zagrozili im, by już więcej do nikogo z ludzi w tem Imieniu nie przemawiali.
8.DĄBR.WUL.1973Ale aby się to bardziej nie rozgłaszało między ludem, zabrońmy im pod karą, aby więcej do nikogo z ludzi w imię to nie przemawiali.
9.DĄBR.GR.1961Ale, aby się to bardziej nie rozgłaszało między ludem, zabrońmy im pod karą, aby więcej do nikogo z ludzi w imię to nie przemawiali.
10.TYSIĄCL.WYD5Aby jednak nie szerzyło się to wśród ludu, surowo zabrońmy im przemawiać do kogokolwiek w to imię!
11.BRYTYJKALecz aby się to między ludem jeszcze bardziej nie rozeszło, zagroźmy im, aby w tym imieniu więcej do nikogo z ludzi nie mówili.
12.POZNAŃSKABy jednak ta sprawa nie nabierała większego rozgłosu wśród ludu, zabrońmy im nauczać kogokolwiek w to imię.
13.WARSZ.PRASKAŻeby jednak wieść o tym nie rozchodziła się jeszcze bardziej wśród ludzi, zabronimy im stanowczo wygłaszać jakichkolwiek dalszych przemówień z powoływaniem się na to imię.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Lecz aby to nie zostało w większym stopniu rozpowszechnione między ludem, zabronimy im groźbą, by żadnemu z ludzi nie pletli względem tego imienia.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITNie możemy jednak dopuścić, aby się to między ludem jeszcze bardziej rozniosło. Dlatego zakażmy im surowo, aby w tym imieniu już więcej do nikogo nie przemawiali.
16.TOR.NOWE.PRZ.Lecz, aby to jeszcze bardziej nie rozniosło się między ludem, zabrońmy im pod groźbą, aby więcej w tym imieniu nie mówili do nikogo z ludzi.