« DzA 8:25 Dzieje Apostolskie 8:26 DzA 8:27 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A anioł pański mówił Filipu rzekąc: Wstań a idź na puł dnie na drogę idącą z Jeruzalema do Gazy.
2.WUJEK.1923A Anioł Pański mówił do Filipa, rzekąc: Wstań, a idź ku południowi, na drogę, która od Jeruzalem bieży ku Gazie; ta jest spustoszała.
3.RAKOW.NTA Anioł pański mówił do Filippa, mówiąc: Wstań, a idź ku południowi, na drogę która sstępuje od Jeruzalem ku Gazie; ta jest pusta.
4.GDAŃSKA.1881Lecz Anioł Pański rzekł do Filipa, mówiąc: Wstań, a idź ku południowi na drogę, która od Jeruzalemu idzie ku Gazie, która jest pusta.
5.GDAŃSKA.2017Lecz anioł Pana powiedział do Filipa: Wstań i idź na południe, na drogę, która prowadzi z Jerozolimy do Gazy. Jest to droga pustynna.
6.JACZEWSKIZaś Anioł Pański mówił do Filipa: Powstań i idź na południe; idź na tę drogę, która prowadzi z Jerozolimy do Gazy spustoszonej".
7.SZCZEPAŃSKIAle anioł Pański odezwał się do Filipa, mówiąc: Wstań, a idź ku południowi na drogę, która z Jerozolimy bieży do Gazy; jest ona samotna.
8.DĄBR.WUL.1973A Anioł Pański rzekł do Filipa mówiąc: Wstań, a idź ku południowi na drogę wiodącą z Jerozolimy do Gazy: jest ona pusta.
9.DĄBR.GR.1961A Anioł Pański rzekł do Filipa: Wstań, a idź koło południa na drogę wiodącą z Jerozolimy do Gazy. Jest ona pusta.
10.TYSIĄCL.WYD5Wstań i pójdź około południa na drogę, która prowadzi z Jerozolimy do Gazy: jest ona pusta - powiedział anioł Pański do Filipa.
11.BRYTYJKAA anioł Pański rzekł do Filipa, mówiąc: Wstań i idź na południe drogą, która prowadzi z Jerozolimy do Gazy. Jest to droga pustynna.
12.POZNAŃSKAAnioł Pański powiedział Filipowi: "Wstań i około południa udaj się na drogę, prowadzącą z Jerozolimy do Gazy; będzie ona pusta".
13.WARSZ.PRASKA[W pewnym momencie] anioł Pański powiedział do Filipa: Wstań i udaj się na południe drogą, która prowadzi z Jerozolimy do Gazy przez pustkowie.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Ale anioł Pana powiedział do Filipa, mówiąc: Wstań oraz idź na południe, do drogi schodzącej od Jerozolimy ku Gazie, która jest pusta.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITTymczasem anioł Pana przemówił do Filipa tymi słowami: Wstań i idź na południe, na drogę, która biegnie z Jerozolimy do Gazy. Jest to droga pustynna.
16.TOR.NOWE.PRZ.A anioł Pana powiedział do Filipa, mówiąc: Wstań i idź na południe na drogę, która z Jerozolimy schodzi do Gazy, jest to droga pustynna.