« Rzym 5:1 List do Rzymian 5:2 Rzym 5:3 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Przez którego i przystęp otrzymaliśmy wiarą do łaski tej, w której stoimy i chwalim się ufaniem sławy Bożej.
2.WUJEK.1923Przez którego téż przez wiarę mamy przystęp ku téj łasce, w któréj stoimy i chlubimy się, w nadziei chwał synów Bożych.
3.RAKOW.NTPrzez któregośmy też przystęp otrzymali wiarą, ku łasce tej w której stoimy i chłubimy się w nadziei chwały Bożej.
4.GDAŃSKA.1881Przez któregośmy też przystęp otrzymali wiarą ku łasce, w której stoimy i chlubimy się nadzieją chwały Bożej.
5.GDAŃSKA.2017Dzięki któremu też otrzymaliśmy dostęp przez wiarę do tej łaski, w której trwamy i chlubimy się nadzieją chwały Boga.
6.JACZEWSKIPrzez wiarę w tego Pana Jezusa mamy przystęp do łaski, której dostąpiliśmy i którą się szczycimy, jako dzieci Boże.
7.SYMONktóremu też zawdzięczamy przystęp przez wiarę do tej łaski, w której stoimy, i w której chlubimy się nadzieją, chwały synów Bożych.
8.MARIAWICIprzez Którego też mamy przystęp przez wiarę do tej łaski, w której stoimy i chlubimy się nadzieją chwały synów Bożych.
9.DĄBR.WUL.1973dzięki któremu mamy również przystęp przez wiarę do tej łaski, w której stoimy i chlubimy się nadzieją chwały synów Bożych.
10.DĄBR.GR.1961dzięki któremu mamy również przystęp przez wiarę do tej łaski, w której stoimy i chlubimy się nadzieją chwały Bożej.
11.TYSIĄCL.WYD5dzięki Niemu uzyskaliśmy na podstawie wiary dostęp do tej łaski, w której trwamy, i chlubimy się nadzieją chwały Bożej.
12.BRYTYJKADzięki któremu też mamy dostęp przez wiarę do tej łaski, w której stoimy, i chlubimy się nadzieją chwały Bożej.
13.POZNAŃSKADzięki Niemu i poprzez wiarę mamy dostęp do tego daru, który jest naszym udziałem, i chlubimy się, będąc pełni nadziei oglądania chwały Bożej.
14.WARSZ.PRASKAPrzez niego to mamy dostęp w wierze do tej łaski, w której trwajmy, chlubiąc się nadzieją chwały Bożej.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.poprzez którego wiarą, posiedliśmy też dostęp do tej łaski, na której stanęliśmy oraz chlubimy się z powodu nadziei chwały Boga.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITPrzez Niego uzyskaliśmy dostęp, za sprawą wiary, do tej łaski, w której niewzruszenie stoimy i chlubimy się nadzieją chwały Boga.
17.TOR.PRZ.2023Przez którego też otrzymaliśmy dostęp przez wiarę do tej łaski, w której stanęliśmy i chlubimy się z powodu nadziei chwały Boga.