« 1Kor 15:40 1 List do Koryntian 15:41 1Kor 15:42 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Insza jasność słońca, a insza jasność miesiąca, a insza jasność gwiazd. Bo (i) gwiazda od gwiazdy różna w światłości.
2.WUJEK.1923Insza jasność słońca, insza jasność księżyca a insza jasność gwiazd; albowiem gwiazda od gwiazdy różna jest w jasności.
3.RAKOW.NTInsza chwała słońca, a insza chwała księżyca, a insza chwała gwiazd; gwiazda bowiem gwiazdę przewyższa w chwale.
4.GDAŃSKA.1881Insza chwała słońca, a insza chwała księżyca, i insza chwała gwiazd; albowiem gwiazda od gwiazdy różna jest w jasności.
5.GDAŃSKA.2017Inna chwała słońca, inna chwała księżyca, a inna chwała gwiazd. Gwiazda bowiem od gwiazdy różni się jasnością.
6.JACZEWSKII między ciałami niebieskiemi zachodzi wielka różnica: inaczej świeci słońce a inaczej księżyc; a i gwiazdy, między sobą różnią się blaskiem.
7.SYMONInna jasność słońca, inna jasność księżyca, a inna jasność gwiazd. Bo gwiazda od gwiazdy różna jest w jasności.
8.MARIAWICIInna jest jasność Słoneczna, a inna Księżycowa, i inna jasność gwiazd. Bo gwiazda od gwiazdy różni się światłem.
9.DĄBR.WUL.1973Inna jest jasność słońca, inna księżyca, a jeszcze inna jasność gwiazd. Bo gwiazda od gwiazdy różni się w jasności.
10.DĄBR.GR.1961Inna jest jasność słońca, inna księżyca, a jeszcze inna jasność gwiazd. Bo gwiazda od gwiazdy różni się jasnością.
11.TYSIĄCL.WYD5Inny jest blask słońca, a inny - księżyca i gwiazd. Jedna gwiazda różni się jasnością od drugiej.
12.BRYTYJKAInny blask słońca, a inny blask księżyca, i inny blask gwiazd; bo gwiazda od gwiazdy różni się jasnością.
13.POZNAŃSKAInny jest blask słońca, a inny księżyca i gwiazd. Poszczególne bowiem gwiazdy różnią się od siebie blaskiem.
14.WARSZ.PRASKAInny jest blask słońca, a inny – księżyca i gwiazd. Jedna gwiazda różni się jasnością od drugiej.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.inna wspaniałość słońca, inna wspaniałość księżyca, a inna wspaniałość gwiazd; bowiem gwiazda od gwiazdy różni się w blasku.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITWidać, że inny jest blask słońca, a inny księżyca i inny blask gwiazd, bo gwiazdy również różnią się od siebie blaskiem.
17.TOR.PRZ.2023Inna chwała słońca, a inna chwała księżyca, i inna chwała gwiazd; bo gwiazda od gwiazdy różni się w chwale.