« 1Kor 16:18 1 List do Koryntian 16:19 1Kor 16:20 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Pozdrawiają was zbory Azyiskie. Pozdrawiają was w Panu wielce Akilas i [P]ryscylla, i który u nich wdomu zbór.
2.WUJEK.1923Pozdrawiają was kościoły Azyi. Pozdrawiają was wielce w Panu Akwila i Pryscylla, z zgromadzeniem swem domowem, u których téż gospodę mam.
3.RAKOW.NTPozdrawiają was Zbory Azyiskie. Pozdrawiają was w Panu wielce Akillas i Prystilla, z onym, który jest w domu ich, Zborem.
4.GDAŃSKA.1881Pozdrawiają was zbory, które są w Azyi. Pozdrawiają was wielce w Panu Akwilas i Pryscylla, ze zborem, który jest w domu ich.
5.GDAŃSKA.2017Pozdrawiają was kościoły Azji. Pozdrawiają was serdecznie w Panu Akwila i Pryscylla wraz z kościołem, który jest w ich domu.
6.JACZEWSKIPozdrawiają was kościoły Azyi. Pozdrawiają was wielce w Panu Akwila i Pryscylla, których ja gościem jestem; jak nie mniej pozdrawiają was wierni, którzy się na modlitwę do ich domu zgromadzają.
7.SYMONPozdrawiają was Kościoły Azji. Pozdrawiają was serdecznie w Panu Akwila i Pryscylla ze zgromadzeniem w ich domu, u których i ja mam gospodę.
8.MARIAWICIPozdrawiają was wszystkie Kościoły w Azyi. Pozdrawiają was wielce w Panu Akwila i Pryscylla z Kościołem swym domowym, u których też i ja gospodę mam.
9.DĄBR.WUL.1973Pozdrawiają was Kościoły Azji. Pozdrawiają was serdecznie Akwila i Pryscylla wraz z Kościołem w ich domu, w którym i ja goszczę.
10.DĄBR.GR.1961Pozdrawiają was kościoły Azji. Pozdrawiają was serdecznie Akwila i Pryscylla wraz z kościołem w ich domu.
11.TYSIĄCL.WYD5Pozdrawiają was Kościoły Azji. Pozdrawiają was serdecznie w Panu Akwila i Pryscylla razem ze zbierającym się w ich domu Kościołem.
12.BRYTYJKAPozdrawiają was zbory azjatyckie. Pozdrawia was w Panu serdecznie Akwila i Pryscylla ze zborem, który jest w ich domu.
13.POZNAŃSKAPozdrawiają was Kościoły Azji. Serdecznie pozdrawia was w Panu Akwila i Pryscylla wraz z wiernymi, którzy gromadzą się w ich domu.
14.WARSZ.PRASKAPozdrawiają was Kościoły Azji. Pozdrawiają was serdecznie w Panu Akwila i Pryscylla razem ze zbierającym się w ich domu Kościołem.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Pozdrawiają was zbory Azji. Wielce, w Panu pozdrawia was Akwilas oraz Pryscylla, razem ze zborem w ich domu.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITPozdrowienia od kościołów w Azji. Serdecznie pozdrawiają was w Panu Akwila i Pryska oraz kościół, który gromadzi się w ich domu.
17.TOR.PRZ.Pozdrawiają was zbory, które są w Azji. Pozdrawiają was bardzo w Panu Akwila i Pryscylla, ze zborem, który jest w ich domu.