« 1Kor 1:31 1 List do Koryntian 2:1 1Kor 2:2 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574I Ja przychodząc do was bracia, nieprzyszedłem wedle powagi rzeczy, albo mądrości, przepowiedając wam świadectwo Boże.
2.WUJEK.1923A ja, gdym przyszedł do was, bracia! przyszedłem nie z wyniosłością mowy albo mądrości, opowiadając wam świadectwo Chrystusowe,
3.RAKOW.NTI ja przyszedszy do was, bracia, przyszedłem nie z wyniosłością mowy abo mądrością, opowiedając wam ono świadectwo Boże.
4.GDAŃSKA.1881A ja gdym przyszedł do was, bracia! nie przyszedłem z wyniosłością mowy albo mądrości, opowiadając wam świadectwo Boże.
5.GDAŃSKA.2017I ja, bracia, gdy do was przyszedłem, nie przybyłem z wzniosłością mowy lub mądrości, głosząc wam świadectwo Boga.
6.JACZEWSKII ja, bracia, gdy przybyłem do was, - to nie dla tego, aby bardzo wymownie i bardzo uczenie opowiadać wam naukę Chrystusową;
7.SYMONJa też, gdym był przyszedł do was, bracia, nie wystąpiłem z górną mową, lub mądrością, głosząc wam świadectwo o Chrystusie:
8.MARIAWICIA ja, bracia mili, gdym przyszedł do was, opowiadając wam świadectwo Chrystusowe, nie przyszedłem ze wspaniałością mowy albo mądrości.
9.DĄBR.WUL.1973A i ja, gdy przyszedłem do was, bracia, nie przybyłem z podniosłą mową lub mądrością, głosząc wam świadectwo o Chrystusie.
10.DĄBR.GR.1961A i ja, gdy przyszedłem do was, bracia, nie przybyłem z podniosłą mową lub mądrością, głosząc wam świadectwo o Chrystusie.
11.TYSIĄCL.WYD5Tak też i ja, przyszedłszy do was, bracia, nie przybyłem, aby błyszcząc słowem i mądrością, głosić wam świadectwo Boże.
12.BRYTYJKARównież ja, gdy przyszedłem: do was, bracia, nie przyszedłem z wyniosłością mowy lub mądrości, głosząc wam świadectwo Boże.
13.POZNAŃSKABracia! I ja, kiedy przybyłem do was, aby wam oznajmić świadectwo o Bogu, nie zamierzałem zabłysnąć słowem lub mądrością.
14.WARSZ.PRASKATak też i ja przyszedłszy do was, bracia, nie przybyłem, by błyszcząc słowem i mądrością dawać wam świadectwo Boże.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A ja, bracia, kiedy do was przyszedłem oraz zwiastowałem wam świadectwo Boga, nie przyszedłem z powodu wybitności mowy lub mądrości.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITRównież ja, gdy przybyłem do was, bracia, nie głosiłem wam Bożej tajemnicy w słowach wzniosłych lub uczonych.
17.TOR.PRZ.2023A ja, gdy przyszedłem do was, bracia, nie przyszedłem z wyniosłością słowa lub mądrości, głosząc wam świadectwo Boże.