« 2Kor 10:13 2 List do Koryntian 10:14 2Kor 10:15 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Bo nie tak się rościągamy żeby nie dosiąc do was. Bo aż i do was dosięgliśmy zwiastowaniem Christusowym.
2.WUJEK.1923Albowiem nie rozciągamy się, jakobyśmy dosięgnąć do was nie mieli; bośmy aż do was przyszli w Ewangelii Chrystusowéj:
3.RAKOW.NTAbowiem nie nazbyt wyciągamy samych siebie, jakobyśmy nie dosięgli aż do was. Bośmy też aż do was przyszli w Ewanieliey Christusowey.
4.GDAŃSKA.1881Bo się nie rozciągamy nad miarę, jakobyśmy nie dosięgli aż do was; bośmy aż i do was przyszli w Ewangielii Chrystusowej.
5.GDAŃSKA.2017Nie przekraczamy bowiem ponad miarę samych siebie, jakbyśmy nie dotarli aż do was, bo przyszliśmy aż i do was z ewangelią Chrystusa.
6.JACZEWSKIBoć tego zaprzeć się nie możemy. Ogłaszaliśmy śród was Ewangelią Chrystusa.
7.SYMONBo my się nie rozszerzamy tak, jak gdybyśmy nie dosięgli do was: bośmy aż do was dotarli z Ewangelją Chrystusową.
8.MARIAWICIAlbowiem nie wyciągamy się tak, jak gdybyśmy do was dostać nie mogli; bośmy przyszli aż do was, z Ewangelią Chrystusową,
9.DĄBR.WUL.1973Bo nie rozszerzamy się tak, jakobyśmy i was nie dosięgli, dotarliśmy bowiem aż do was z Ewangelią Chrystusową.
10.DĄBR.GR.1961Bo nie rozszerzamy się tak, jakobyśmy i was nie dosięgli, dotarliśmy bowiem aż do was z Ewangelią Chrystusową.
11.TYSIĄCL.WYD5Nie przekraczamy bowiem słusznej miary jak ci, którzy do was jeszcze nie dotarli; przecież doszliśmy do was z Ewangelią Chrystusa.
12.BRYTYJKABo my nie przekraczamy wyznaczonych nam granic, jakby to było, gdyby one nie sięgały aż do was, bo wszak pierwsi dotarliśmy aż do was z ewangelią Chrystusową.
13.POZNAŃSKANie rozciągamy swojej władzy nad wami bezprawnie, tak jakbyśmy jeszcze nie dotarli do was, ponieważ dotarliśmy do was z ewangelią o Chrystusie.
14.WARSZ.PRASKANie przekraczamy bowiem [słusznej] miary jak ci, którzy do was jeszcze nie dotarli; przecież doszliśmy do was z Ewangelią Chrystusa.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Gdyż nie rozprzestrzeniamy się jakby nie docierając do was, bo pośród Ewangelii Chrystusa pierwsi aż do was przybyliśmy.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITBo nawet jeśli posuwamy się daleko, to przecież nie jako ci, którzy do was nie dotarli. Przeciwnie, to właśnie my jako pierwsi przyszliśmy do was z dobrą nowiną Chrystusa.
17.TOR.PRZ.2023Bo my sami nie docieramy do was ponad miarę, bo przybyliśmy aż do was jako pierwsi z Ewangelią Chrystusa.