« 2Kor 12:9 2 List do Koryntian 12:10 2Kor 12:11 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574(12:13) Dla tego kocham się w niemocach, wkrzywdach, wpotrzebach, wprześladowaniach, w uciskach za Christusa. Bo gdy niemogę, tedy mocny jestem.
2.WUJEK.1923Dlatego się podobam sobie w krewkościach, w potwarzach, w potrzebach, w prześladowaniach, w uciskach dla Chrystusa; albowiem gdy nie mogę, tedym jest potężny.
3.RAKOW.NTDla tego upodobało mi się w niemocach, w zelżywościach, w potrzebach, w prześladowaniach, w uciskach dla Christusa; bo gdy nie mogę, tedy mocny jestem.
4.GDAŃSKA.1881Dlatego się kocham w krewkościach, w potwarzach, w niedostatkach, w prześladowaniach, i w uciskach dla Chrystusa; bo gdym jest słaby, tedym jest mocny.
5.GDAŃSKA.2017Dlatego mam upodobanie w słabościach, w zniewagach, w niedostatkach, w prześladowaniach, w uciskach ze względu na Chrystusa; gdy bowiem jestem słaby, wtedy jestem mocny.
6.JACZEWSKIZ tej też pobudki chętnie znoszę moje słabości, i potwarze na mnie miotane, i niedostatki, jakie mnie spotykają, i prześladowania, i uciski dla Chrystusa. Im się słabszym być zdaję, tem mocniejszy jestem.
7.SYMONDlatego podobam sobie w słabościach moich, w potwarzach, w niedostatkach, w prześladowaniach, w uciskach dla Chrystusa, bo gdy niedomagam, tedy jestem mocny.
8.MARIAWICIDlatego podobam się sobie w niemocach moich, w potwarzach, w nędzach, w prześladowaniach, w uciskach dla Chrystusa; bo gdy jestem niemocny, wtedym jest mocny.
9.DĄBR.WUL.1973Dlatego też podobam sobie w słabościach moich, w potwarzach, w niedostatkach, w prześladowaniach, w uciskach dla Chrystusa: bo gdy niedomagam, wtedy jestem silny.
10.DĄBR.GR.1961Dlatego też znajduję upodobanie sobie w słabościach, w obelgach, w niedostatkach, w prześladowaniach, w uciskach dla Chrystusa: bo gdy niedomagam, wtedy jestem silny.
11.TYSIĄCL.WYD5Dlatego mam upodobanie w moich słabościach, w obelgach, w niedostatkach, w prześladowaniach, w uciskach z powodu Chrystusa. Albowiem ilekroć niedomagam, tylekroć jestem mocny.
12.BRYTYJKADlatego mam upodobanie w słabościach, w zniewagach, w potrzebach, w prześladowaniach, w uciskach dla Chrystusa; albowiem kiedy jestem słaby, wtedy jestem mocny.
13.POZNAŃSKAZ tych względów upodobałem sobie słabości, poniewierki i niedostatki, prześladowania i uciski (znoszone) dla Chrystusa. Kiedy bowiem odczuwam słabość, wtedy właśnie jestem mocny.
14.WARSZ.PRASKADlatego mam upodobanie w słabościach, w obelgach, w niedostatkach, w prześladowaniach, w uciskach z powodu Chrystusa. Albowiem ilekroć niedomagam, tylekroć jestem mocny.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Dlatego znajduję przyjemność w słabościach, w obrażaniach, w utrapieniach, w prześladowaniach i trudnościach; bo kiedy jestem słaby, wtedy jestem mocny z powodu Chrystusa.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITDlatego chwalę sobie słabości, zniewagi, potrzeby, prześladowania i uciski dla Chrystusa. Bo kiedy jestem słaby, wtedy jestem mocny.
17.TOR.PRZ.Dlatego mam upodobanie w słabościach, w zniewagach, w potrzebach, w prześladowaniach, w uciskach dla Chrystusa; bo gdy jestem słaby, wtedy jestem mocny.