« 2Kor 4:10 2 List do Koryntian 4:11 2Kor 4:12 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Bo zawżdy my żywący na śmierć wydani bywamy prze Jesusa, aby i żywot Jesusów jawny był wśmiertelnem ciele naszem.
2.WUJEK.1923Albowiem my, którzy żywiemy, zawsze bywamy wydani na śmierć dla Jezusa, aby i żywot Jezusów był okazan w śmiertelnem ciele naszem.
3.RAKOW.NTZawsze bowiem my żywiący, na śmierć bywamy wydani dla Jezusa; aby się też on żywot Jezusów objawił w śmiertelnym ciele naszym.
4.GDAŃSKA.1881Zawsze bowiem my, którzy żyjemy, bywamy wydawani na śmierć dla Jezusa, aby też żywot Jezusowy był objawiony w śmiertelnem ciele naszem.
5.GDAŃSKA.2017Zawsze bowiem my, którzy żyjemy, jesteśmy wydawani na śmierć z powodu Jezusa, aby i życie Jezusa objawiło się w naszym śmiertelnym ciele.
6.JACZEWSKIDopokąd tu żyjemy, nic nas nie czeka, jedno śmierć dla sprawy Jezusa: aby kiedyś przez Jezusa ciało to nasze śmiertelne do życia wróconem było.
7.SYMONBo my, którzy żyjemy, wciąż wydawani jesteśmy na śmierć dla Jezusa, aby i życie Jezusa okazało się na naszem ciele śmiertelnem.
8.MARIAWICIAlbowiem zawsze nas, którzyśmy żywi, na śmierć wydają dla Jezusa, żeby się żywot Jezusa okazał w śmiertelnem ciele naszem.
9.DĄBR.WUL.1973Bo my, którzy żyjemy, wciąż wydawani jesteśmy na śmierć dla Jezusa, aby i życie Jezusa przejawiło się w naszym śmiertelnym ciele.
10.DĄBR.GR.1961Bo my, którzy żyjemy, wciąż wydawani jesteśmy na śmierć dla Jezusa, aby i życie Jezusa przejawiło się w naszym śmiertelnym ciele.
11.TYSIĄCL.WYD5Ciągle bowiem my, którzy żyjemy, jesteśmy wydawani na śmierć z powodu Jezusa, aby życie Jezusa objawiało się w naszym śmiertelnym ciele.
12.BRYTYJKAZawsze bowiem my, którzy żyjemy, dla Jezusa na śmierć wydawani bywamy, aby i życie Jezusa na śmiertelnym ciele naszym się ujawniło.
13.POZNAŃSKANieustannie bowiem my, którzy żyjemy, jesteśmy wydawani na śmierć z powodu Jezusa, aby i życie Jezusa pokazało się w naszym śmiertelnym ciele.
14.WARSZ.PRASKACiągle bowiem jesteśmy wydawani na śmierć z powodu Jezusa, aby życie Jezusa było widoczne w naszym śmiertelnym ciele.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Jako, że zawsze my, ci żyjący, jesteśmy wydawani na śmierć z powodu Jezusa aby i życie Jezusa mogło być ukazane w naszym śmiertelnym ciele.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITStale bowiem my, którzy żyjemy, wydawani jesteśmy na śmierć dla Jezusa, aby i życie Jezusa ujawniło się w naszym śmiertelnym ciele.
17.TOR.PRZ.2023Zawsze bowiem my, którzy żyjemy, jesteśmy wydawani na śmierć z powodu Jezusa, aby też życie Jezusa zostało ujawnione w śmiertelnym ciele naszym.