« 2Kor 4:18 2 List do Koryntian 5:1 2Kor 5:2 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574BO wiemy, iż jeśli się nasza ziemna chałupa (tego) namiotu rozwali, mamy zbudowanie z Boga, dom nie ręką czyniony wieczny wniebiesiech.
2.WUJEK.1923Bo wiemy, że jeźliby ziemski dom nasz tego mieszkania był zepsowany, iż budowanie mamy od Boga, dom nie rękoma robiony, wiekuisty w niebiesiech.
3.RAKOW.NTWiemy bowiem, iż jeśliby ziemski nasz dom przybytku tego był rozwiązany, zbudowanie z Boga mamy dom nie rękoma uczyniony, wieczny na niebiesiech.
4.GDAŃSKA.1881Wiemy bowiem, że jeźli tego naszego ziemskiego mieszkania namiot zburzony będzie, budowanie mamy od Boga, dom nie rękoma urobiony, wieczny w niebiesiech.
5.GDAŃSKA.2017Wiemy bowiem, że jeśli zostanie zniszczony ten namiot naszego ziemskiego mieszkania, to mamy budowlę od Boga, dom nie ręką uczyniony, wieczny w niebiosach.
6.JACZEWSKIWiemy, że gdy to nasze ziemskie ciało ulegnie zepsuciu; - to dusza znajdzie sobie na mieszkanie budynek Boży, dom nie ręką ludzką stawiany, dom wieczny.
7.SYMONWiemy bowiem, że, jeśli ten ziemski namiot nasz, w którym mieszkamy, rozsypie się, mamy budowanie od Boga: dom, nie rękoma robiony, wiekuisty w niebie.
8.MARIAWICIBo jednak to wiemy, że gdy ten ziemski dom nasz, tego mieszkania, zepsuje się, mamy od Boga mieszkanie, dom nie ręką zbudowany, ale wieczny, w Niebie.
9.DĄBR.WUL.1973Wiemy bowiem, że gdy przybytek tego ziemskiego domu naszego się rozsypie, mamy przybytek od Boga, dom, nie rękoma budowany, ale wiekuisty w niebiesiech.
10.DĄBR.GR.1961Wiemy bowiem, że gdy przybytek tego ziemskiego domu naszego się rozsypie, mamy przybytek od Boga, dom, nie rękoma budowany, ale wiekuisty w niebiesiech.
11.TYSIĄCL.WYD5Wiemy bowiem, że kiedy nawet zniszczeje nasz przybytek doczesnego zamieszkania, będziemy mieli mieszkanie od Boga, dom nie ręką uczyniony, lecz wiecznie trwały w niebie.
12.BRYTYJKAWiemy bowiem, że jeśli ten namiot, który jest naszym ziemskim mieszkaniem, się rozpadnie, mamy budowlę od Boga, dom w niebie, nie rękoma zbudowany, wieczny.
13.POZNAŃSKAWiemy bowiem, że kiedy nasz namiot, w którym na ziemi przebywamy, ulegnie zniszczeniu, otrzymamy od Boga dom w niebie, wieczny i nie zbudowany ręką ludzką.
14.WARSZ.PRASKAWiemy bowiem, że kiedy zniszczeje nasz przybytek doczesnego zamieszkania, będziemy mieli mieszkanie od Boga, dom nie ręką uczyniony, lecz wiecznie trwały w niebie.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Ponieważ wiemy, że jeśli zostanie zniszczony nasz ziemski dom ciała, mamy od Boga budowlę w niebiosach dom nie zrobiony rękami, wieczny.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITWiemy bowiem, że gdy namiot naszego ziemskiego mieszkania się rozpadnie, otrzymamy od Boga prawdziwy dom, mieszkanie zbudowane nie ręką, lecz wieczne, w niebie.
17.TOR.PRZ.2023Wiemy bowiem, że jeśli nasz ziemski dom, ten namiot, zostanie obalony, mamy budowlę u Boga, dom w niebiosach, nie ręką uczyniony, wieczny.