« Gal 5:5 List do Galatów 5:6 Gal 5:7 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574(5:5) Bo w Christu Jesusie ani obrzezanie co może, ani napłetek, ale wiara przez miłość działająca.
2.WUJEK.1923Bo w Chrystusie Jezusie nic nie waży ani obrzezanie, ani odrzezek; ale wiara, która przez miłość działa.
3.RAKOW.NTBo w Christusie Jezusie ani obrzeska nic nie waży, ani nieobrzeska; ale wiara przez miłość skutecznie sprawująca.
4.GDAŃSKA.1881Bo w Chrystusie Jezusie ani obrzezka nic nie waży, ani nieobrzezka, ale wiara przez miłość skuteczna;
5.GDAŃSKA.2017Bo w Chrystusie Jezusie ani obrzezanie nic nie znaczy, ani nieobrzezanie, ale wiara, która działa przez miłość.
6.JACZEWSKIbo wedle nauki Pana Jezusa nie prawo starego zakonu, ani poganizm ma teraz jakoweś znaczenie, - ale wiara, która się przez uczynki z miłości płynące uwydatnia.
7.SYMONBo w Jezusie Chrystusie nic nie waży, ani obrzezanie, ani nieobrzezanie: ale wiara, przez miłość czynna.
8.MARIAWICIBo w Panu Chrystusie Jezusie nie waży nic ani obrzezanie, ani nieobrzezanie, ale wiara, która przez miłość działa.
9.DĄBR.WUL.1973Albowiem w Chrystusie Jezusie ani obrzezanie nic nie znaczy, ani jego brak, lecz wiara przez miłość czynna.
10.DĄBR.GR.1961Albowiem w Chrystusie Jezusie ani obrzezanie nic nie znaczy, ani jego brak, lecz wiara przez miłość czynna.
11.TYSIĄCL.WYD5Albowiem w Chrystusie Jezusie ani obrzezanie, ani jego brak nie mają żadnego znaczenia, tylko wiara, która działa przez miłość.
12.BRYTYJKABo w Chrystusie Jezusie ani obrzezanie, ani nieobrzezanie nic nie znaczy, lecz wiara, która jest czynna w miłości.
13.POZNAŃSKAW Chrystusie Jezusie bowiem nie ma znaczenia ani obrzezanie, ani jego brak, lecz liczy się wiara ujawniająca swą moc dzięki miłości.
14.WARSZ.PRASKAJeżeli bowiem stanowimy jedno z Jezusem Chrystusem, to ani obrzezanie, ani jego brak nie mają żadnego znaczenia. Liczy się jedynie wiara, owocująca czynami miłości.
15.KALETABo w Chrystusie Jezusie ani obrzezka coś waży, ani nieobrzezka, ale wiara przez miłość skuteczna;
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Gdyż w Chrystusie Jezusie ani obrzezanie nie ma nic znaczenia, ani nieobrzezanie ale wiara działająca pośród miłości.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITgdyż w Chrystusie Jezusie ani obrzezanie, ani jego brak nie mają żadnego znaczenia. Liczy się wiara, która jest czynna w miłości.
18.TOR.PRZ.Bo w Chrystusie Jezusie ani obrzezanie nic nie znaczy, ani nieobrzezanie, ale wiara działająca przez miłość.